📺 2020'de en iyi mutfak TV'sini seçmek

0

Çoğu zaman mutfakta bir insan vardır. Daha eğlenceli, pişirmeyi daha ilginç hale getirmek, bulaşıkları yıkamak, ev işlerini yapmak için oraya bir TV yerleştirebilirsiniz.

"best-tr.designuspro.com" sitesinin editör kadrosu, en bütçeli olandan birinci sınıf sınıfa kadar değişen fiyat kategorilerine göre yapılandırılmış mutfak için en iyi TV'lere genel bir bakış sunuyor.

Mutfak ve TV

Mutfak TV'leri

TV'nin köşegeni, mutfağın karesine göre seçilir. Seçim, görüş açısından da etkilenir, çünkü bu odada ekrana yalnızca belirli bir yerden değil, çalışma sırasında, yemek pişirirken, masaları temizlerken, sobayı yıkarken vb. Farklı açılardan bakmanız gerekecek. Bu nedenle mutfak modelleri oturma odası, yatak odaları, banyolar için satın alınanlardan farklıdır. Burada TV, mutfak mobilyalarının içine de ideal bir şekilde uymalı, onu tamamlamalıdır.

Satın alırken hatalardan kaçınmak için, doğru cihazı nasıl seçeceğinizi, ne kadara mal olacağını, fiyatın neye bağlı olduğunu, teknik özelliklerini, köşegenlerin özelliklerini, uzantıları vb. Anlamayı öğrenmeniz gerekir. Tüm modellerin parametrik verilerinin bir bütün olarak tanımlanması ve cari yıldaki en iyi derecelendirme, hangisinin daha iyi satın alınacağına karar vermede yardımcı olacaktır.

Dükkanlar

Ankastre modellerin mutfak mobilyalarında özellikleri

Mutfakta, duvara montaj için montaj aparatları olan herhangi bir modeli ve ayrıca doğru köşegenleri satın alabilirsiniz. Ancak mutfak setine yerleştirilen cihazlar için özel seçenekler vardır, bu nedenle elektrikli bir cihazın iç ile mükemmel bir kombinasyonu vardır.

İki tür yerleşik TV üretirler:

 • ayrı olarak satın alınır, su geçirmez bir uzaktan kumanda, spreyler, ekran yüzeyini korumak için tasarlanmış bezler ile birlikte. Böyle bir cihazın çerçevesinde, kanalları değiştirmek için büyük düğmeler vardır. Bu durumda uygun herhangi bir kabine vidalarla sabitlenir, daha önce kapağı çıkarılmış veya çıkmış, TV programlarını izlerken açılır ve ekrana zarar vermemek için çok dikkatli kapatılır. Mobilyada özel bir bağlayıcı yoksa yöntem uygundur. Bu tür TV, yerleşik mobilyalardan daha ucuz olduğu için ucuz bir seçenektir;
 • Satışta zaten bir kulaklık, buzdolabı, gardırop ve hatta bir davlumbazın içine yerleştirilmiş televizyonlar var. Bu yenilik, küçük mutfak sahiplerine iyi hizmet edecek ve iç mekanın ayrılmaz bir parçası olacak. Ancak daha büyük odalar için, ekranın minyatür çapı nedeniyle bu tür bir cihazı satın almanın bir anlamı yoktur. Ek kullanışlı işlevler açısından zengin değillerdir, ancak mobilyaların / ekipmanın kendisine çok büyük bir maliyet katarlar.

Ekranlı başlık

Gördüğünüz gibi TV'ler sadece oturma odaları ve yatak odaları için yapılmıyor. Mutfak ve hatta banyo için böyle bir lüksü elde etmek oldukça mümkün. Birçok alıcıya göre, bu elektrikli aletler gereksiz değildir, çünkü ev sahibinin günlük uzun süre mutfakta kalmasını kolaylaştırmak için oldukça başarılıdırlar.Ancak, ekranlar birçok rahatsız edici çevresel etkene karşı dirençli olmalarına rağmen, yine de mutfaklarda diğer elektrikli cihazlardan kaynaklanan çeşitli titreşimlere, neme, aşırı sıcaklıklara güçlü bir şekilde maruz kalırlar, bu da hızlı arızalanmalarına katkıda bulunabilir ve buna özellikle dikkat edilmelidir.

Parametrik veriler

TV modellerinin özellikleri önemli seçim kategorileri görevi görür. İyi bir cihaz, doğru kullanılması şartıyla evde on yıldan fazla bir süre hizmet edecektir. Bu nedenle, bu parametreleri inceledikten sonra, tüm popüler LCD TV modellerinin özelliklerini, fiyat ve kalite oranını dikkate alarak, seçim yaparken hatasız yapabilirsiniz. Sonuçta, TV hoş, başarılı ve kullanışlı bir satın alma haline gelmeli, olumlu özelliklere sahip olmalı, kusursuz olmalı, sahiplerinin tüm beklentilerini ve maliyetini üretim, ses ve görünüm malzemeleriyle haklı çıkarmalı.

odaParametreKarakteristik
1Görüntü kalitesiFilmleri, TV programlarını, TV dizilerini daha doğal bir renk üretimi, yüksek kontrast, yüksek kaliteli ses ve ideal bir görüntü ile izleyebilmek için bir LCD TV satın alınır. Modern teknolojiler, UHD gibi bir yeniliğe yol açmıştır - bu, genişlemenin 1080p'yi (2 milyon piksel) aşmadığı standart FHD'den daha iyi olan 3840x2160 (8 milyon piksel) yüksek hassasiyetli bir ekranın genişlemesidir.
2ParlaklıkHerhangi bir ekipman ekranının bir parlaklık marjı olmalıdır, böylece ortam ışığı değiştiğinde, çeşitli sahnelerin rahat bir şekilde izlenmesinin yanı sıra görüntünün renk sunumunu engellememelidir. Bu gösterge, küçük boyutlu modeller arasında 250 ila 400 cd / m² arasında değişir, daha yüksek köşegenler için değer artar, örneğin 36 inçlik bir ekranın parlaklığı 500 cd / m²'dir. Dolby Vision ve HDR10 desteği ile görüntü, en yüksek kalitede parlaklık ve genişletilmiş renk olanakları elde eder.
3Görüş açısıİzleme açısı, LCD TV'lerde görüntü kalitesini verir. Bu nedenle satın alırken resmin nasıl göründüğünü farklı açılardan ve uzaktan kontrol etmelisiniz. Bu gösterge derece cinsinden belirtilmiştir; pasaportta yatay / dikey olarak 175 derecelik bir değer oldukça yeterli olacaktır.
4BağSeçim yaparken, elektrikli cihaza tam olarak neyin bağlanması gerektiğini, yeterli konektör olup olmadığını, en gerekli olanların var olup olmadığını dikkate almak önemlidir. Şu anda, oyun konsolu, video kameralar, kameralar, bilgisayarlar, flash sürücüler ve daha fazlası gibi hemen hemen tüm elektronik cihazları bağlayabilirsiniz.
Birkaç bağlantı arabirimi vardır:
• bir uydu anteni için standart giriş;
• HDMI - 2560x1440 piksele kadar en yüksek özelliklere sahip sinyallerin iletimi için;
• SCART - ses ve görüntü bir kablo kullanılarak iletilir;
• VGA veya D-Sub - kablo bilgisayarı TV'ye bağlar;
• DLNA - herhangi bir bilgisayar cihazını ekrana bağlayabileceğiniz ve yalnızca sabit sürücünüze değil, aynı zamanda İnternette yayınlanan resimleri görüntüleyebileceğiniz destek;
• USB flash sürücüler USB üzerinden bağlanır.
5PikselBunlar, ekranda, monitörde, herhangi bir cihazın ekranlarında renkli bir görüntü ileten dijital noktalardır. Matristeki piksel içeriği ne kadar yüksekse, görüntü o kadar iyi olur.
6MatrisBu, ekranın sıvı kristallerden oluşan ana kısmıdır, dolayısıyla LCD TV adıdır. Birkaç tür matris vardır:
• Görüntünün monitörde görüntülenmesine yol açan, içinden bir elektrik akımının geçtiği sıvı kristal öğeleri kullanan LCD teknolojisi;
• IPS-matrix, geniş bir görüş açısına sahiptir, renkleri daha iyi gösterir, ancak daha az kontrastla;
• İçinde inert gaz ve fosfor kaplamalı hücreler bulunan ve morötesi ışınlar kullanarak renkleri ileten plazma. Plazma TV'ler yalnızca 32 inçten büyük boyutlarda üretilir, bu nedenle yalnızca büyük mutfaklar için uygundur;
• OLED-matrix, içinden elektrik akımının geçtiği organik kökenli LED elemanlar içerir, böylece ekranda Led-geliştirmeye göre daha kaliteli bir görüntü aktarımı elde edilir.
7Ekran çözünürlüğüMutfaklar için 3 tür ekran çözünürlüğü:
• 1280x720r;
• 1080х1080p - görüntü kalitesi ortalamadır;
• 1920x1080 piksel - maksimum, görüntü kalitesi yüksektir.
8DiyagonalHer cihazın pasaportunda, inç cinsinden belirlenen bir köşegen belirtilmiştir. TV'nin izleneceği mesafeyi hesaba katmak gerekir, bu nedenle mini mutfak küçükse büyük bir köşegen satın alınmamalıdır.
9Görüntü kontrastı Beyaz bir görüntünün ne kadar bir alanının, bitişik siyah bir alandan daha parlak olduğunun değeri. Düşük kontrast oranıyla siyah gri görünür.
10Fonksiyonlar• 3D yeteneği, filmleri evde 3D formatında izlemenizi sağlar ve yeni modellerin görüntüleri halihazırda hacimsel formda gösterdikleri için artık uygun gözlüklerle donatılmasına gerek yoktur;
• Akıllı TV - İnternet üzerinden bir sinyal almak, kullanıcıları önemli ölçüde tasarruf edilebilecek herhangi bir sağlayıcıdan ek kablo çekmekten kurtarır; bu Wi-Fi gerektirir;
• 4K, 4 kat daha yüksek görüntü kalitesi sağlayan bir teknolojidir.
11KontrolTV panelindeki düğmeleri kullanarak, uzaktan kumandayla, ses ve hareketle manuel kontrol var - yararlı bir yenilik, ancak varlığı, cihazın maliyetini önemli ölçüde artırıyor.
12BoyutMutfağın boyutuna bağlı olarak, TV'nin köşegeni seçilir:
• 6-9 m²'lik küçük bir mutfak, 18-20 inç ekranlı bir TV ile donatılabilir, görüş için rahat izleme en az 2,5 metre mesafede olacaktır; ekranın nem direnci, küçük bir mutfakta pişirme sırasında yağlı sıçramalardan, buhardan koruyacaktır;
• orta büyüklükte bir mutfakta (15 m²'ye kadar), 25-32 inçlik bir TV kurabilirsiniz, normal mesafe 3 metredir; göz hizası;
• Geniş (18 m²'den itibaren) diyagonal 32 inçlik modellerde, örneğin plazma TV programlarını izlemek için idealdir.
13Yer ve sabitlemeTV seti, herhangi bir yatay yüzeye uygun yerleştirme için standlarla veya dikey kurulum için özel askı cihazlarıyla donatılabilir, yani:
• duvara tutturulmuş profillere vidalarla sabitlenmiş döner dirsek;
• dolaplar ve raflar arasına sabitlenmiş bir braket, küçük ekran köşegenleri için uygundur.
14Ekran şekliUzun yıllar düz ekranla üretilmiştir. Daha esnek bir izleme açısı, canlı ve net görüntü aktarımı için kavisli ekranlı televizyonlar üretilmeye başlandı. Bu, alıcının fiyatı ve tadı meselesidir.
15SesSes gücü, ses gücü verir. Ne kadar büyükse, ses o kadar parlak ve nettir. Temel olarak, LCD TV'lerde, gücü her model için farklı olan (2-16 W arası) 2 dahili hoparlör bulunur. Bazıları, üstün ses kalitesi ve netliği için Dolby Digital desteği ile üretilmiştir. Bir maliyetle, böyle bir cihaz daha pahalıya mal olacak.

Bu nedenle, bir TV'nin maliyeti doğrudan montajının ne kadar yüksek kaliteli olduğuna, renksel geriverimin ne olduğuna, ses saflığına, parlaklığına, hangi işlevlere sahip olduğuna ve çok daha fazlasına bağlıdır. Bu derecelendirme, üç fiyat grubuna göre en kaliteli modeller arasında gerçekleştirilir. Fiyat aynı zamanda markanın popülaritesine de bağlıdır.

Herkes, kendi bütçe imkanlarını, bireysel isteklerini dikkate alarak hangi modeli satın alacağına kendi başına karar verir.

En popüler üreticiler

Mutfakta TV cihazı olan, en popüler markalar olan, farklı fiyat kategorilerinde nezih ürünler yapan TV sahiplerinin değerlendirmeleri sıralaması sonucunda öne çıkıyor. Bunlar arasında şunlar yer almaktadır:

 • Harper oldukça genç bir şirkettir, birkaç yıldır var olan, ümit verici, aktif olarak popülerlik kazanıyor, ekonomi sınıfı ekipman üretiyor, ancak güvenilirlik ve işlevsellik açısından birçok eşler arası üreticiden hiçbir şekilde daha düşük değil. Sunulabilirliği, güzel görüntüsü, iyi sesi, şaşırtıcı derecede zengin "dolgusu" ile ayırt edilir. Örneğin, bir flash sürücüye TV programlarını kaydedebilen bir TV alabilir, istediğiniz herhangi bir süre boyunca film izlemeyi bırakabilirsiniz.

Flush

TV panellerinin imalatında, yalnızca LED teknolojisi (Işık Yayan Diyot) kullanılır - ışık çıkışı, üzerlerinde bir elektrik akımının etkisi altında meydana gelen kırmızı, beyaz, yeşil ve mavi LED'ler. Birçok yaşlı kullanıcı, menünün ne kadar kullanışlı olduğu ve uzaktan kumandayı çalıştırmanın ne kadar kolay olduğu gibi önemli bir noktaya dikkat çeker. Dezavantajları arasında Smart TV'yi kullanamama (İnternet kullanarak film, dizi, çizgi film izleme) ve mütevazı bir ürün yelpazesi;

 • Fusion, boyutları küçük, ancak görüntü kalitesi açısından çok iyi olan, büyüyen bir model üreticisidir. Uygun bir fiyata satılıyorlar, bu da birçok kişinin bu cihazı maddi kaynakların çoğunun korunmasıyla satın almasını mümkün kılıyor. Kenarların oranları küçük olduğu için bir mutfak, yazlık konut için güvenle satın alabilirsiniz. İdeal renk üretimi ile en yüksek kalitede görüntü, tam teşekküllü bir Full HD özelliği, iyi bir görüş açısı, en az 22 inç diyagonal olan modellerde sağlanır.

Diyagonal

Ancak böyle bir TV'den en yenilikçi özellikleri beklememelisiniz, çünkü her zaman bir fiyat ve kalite oranı vardır;

 • Philips, ortalama bir gelire sahip tüketiciye odaklandığı için fiyat ve işlevsellik açısından ağırlıklı olarak orta sınıfa ait bir tüketici elektroniği şirketidir. 3D desteği ile bile TV'ler oluşturur, en son arkadan aydınlatmalı Tasarım şık, hoş ses, renkler oldukça doygun. Dezavantajlar, kontrolün bir miktar karmaşıklığıdır, ancak bu bir alışkanlık meselesi olduğu kadar, doğrudan sinir bozucu olabilen çok akıllı TV değildir;
 • Akai, orta sınıf fiyat aralığında aranan bir Japon markasıdır. Bir kartvizit olarak, hemen menşe ülkesinden bahseden bir fan şeklinde ilk açılış ekranını kullanıyor.

Akai kartvizit

Bu üreticinin modelleri birçok formatı destekler, geniş bir görüş açısında farklılık gösterir, bu da onları mutfağa yerleştirirken çok kullanışlıdır, ses seviyesi, birçok ek nitelik, yeterli Akıllı TV çalışması ile karakterize edilirler. Bazı sahipler, montajın oldukça yüksek kalitede olmadığına işaret ediyor;

 • Sony, en popüler Japon üreticilerinden biridir ve onlarca yıldır birinci sınıf elektrikli cihazların öncüsü olmuştur. Standart işlevler, çok sayıda ek özellik kusursuz bir şekilde iyi çalışır. Görüntü mükemmel kalitede, en son teknolojik gelişme, OLED ekranlar (en yüksek renk doygunluğunu veren organik ışık yayan diyotlar) biçiminde TV'lerin üretiminde kullanılıyor. Cihazlar, tasarım açısından zarif, ince, geniş çaplı, en az 32 inçtir, bu nedenle maliyetleri uygundur;
 • LG, çok çeşitli tüketiciler arasında yüksek talep gören bir Koreli şirkettir. Bu talep boşuna karşılanmadı, çünkü üretilen markalı modeller satış ağında onlarca yıldır var. HD-Ready'den Ultra-HD'ye kadar 4K çözünürlüğe sahip OLED tarzı matrislerde farklılık gösterirler.

Matris

Standart olmayan kavisli ekranlara sahip akıllı modeller de üretilmektedir, bu da şüphesiz ürünün değerlendirmesini ve üreticinin kendi derecelendirmesini arttırmaktadır. Çoğu TV'de ses kontrolü ve hareket kontrolü, kullanışlı bir Magic Remote bulunur;

Uzaktan kumanda

 • Samsung, çeşitli fiyatlarla yüksek kaliteli elektrikli cihazların üretimi için eşit derecede popüler bir markadır, ancak genel olarak bu markanın TV'leri birçok kişi tarafından kullanılabilir. En yüksek kalitedeki modellere para harcamak istiyorsanız, modaya uygun bir içbükey şekle, geniş bir görüş açısına, ince çerçevelere ve çok sayıda işlevin dengeli bir setine sahip olan Tizen işletim platformlu premium Ultra Yüksek Çözünürlüklü ekranlara daha yakından bakmalısınız. Dezavantaj, bazıları tarafından rengin doğal olmayan parlaklığı olarak kabul edilir.

Bu nedenle, hangi şirketin bir TV seti satın almasının daha iyi olduğu sorusuna herkes tarafından bağımsız olarak karar verilir, çünkü üreticiler ürünlerini doğrudan kalitelerine, işlevselliklerine ve ayrıca ünlülerine göre bir maliyetle sunarlar. Bir satın alma işlemi yaparken, modellerin fiyat ve kalitesinin oranını unutmadan bütçeyi tahmin etmeniz gerekir.

Mutfaktaki en iyi TV'lerin değerlendirmesi 2020

Bu derecelendirme, çalışma kolaylığı için üç fiyat kategorisine ayrılmıştır: ucuz, ortalama maliyet, prim. İnceleme, birçok incelemeye, halihazırda mutfak TV cihazlarını kullanan alıcıların değerlendirmelerine dayanarak derlenmiştir ve bu, seçimde yeri doldurulamaz yardım sağlayacaktır. Böylelikle bu yıl mutfak için en iyi televizyonların ilk 10'u verildi.

Bütçe kategorisi

Thomson T24RTE1020

Thomson T24RTE1020

23,6 inç (60 cm) diyagonal, 1366x768 çözünürlük, 720p HD ile en ucuz LCD TV'lerden biri. LED arkadan aydınlatma, Direct LED, her biri 3 W güçte, yenileme hızı indeksi - 50 Hz olan iki hoparlörlü stereo NICAM sesi vardır. Parlaklık - 240 cd / m². Görüş açısı 176 derecedir. DVB-T, DVB-C formatlarını destekler: MP3, MPEG4, JPEG, Xvid, MKV ve ayrıca USB, VGA, HDMI girişleri. Maliyet: 7900 ruble içinde.

Thomson T24RTE1020

Avantajlar:

 • hoş ses;
 • iyi renkler;
 • uygun uzaktan kumanda;
 • çocuklardan korunma;
 • bir kulaklık girişi var;
 • uyku zamanlayıcısı;
 • duvara tutturulabilir;
 • fiyat.

Dezavantajları:

 • Wi-Fi'yi desteklemiyor.

HARPER 20R470

HARPER 20R470

Çapraz 19,5 (50 cm), 1366 × 768 çözünürlük, 720p HD, LED arkadan aydınlatmalı LCD TV. 10 W stereo ses. Görüş açısı - 170 derece, yenileme hızı indeksi - 60 Hz. MP3, MPEG4, JPEG, Wi-Fi'yi destekler. Fiyat - 5460 ruble.

HARPER 20R470

Avantajlar:

 • parlak görüntü;
 • güzel ses;
 • kulaklık bağlayabilirsiniz;
 • zamanlayıcı;
 • çocuklardan korunma;
 • hafif;
 • monitör olarak kullanılabilir;
 • bütçe maliyeti.

Dezavantajları:

 • Smart TV için destek yok.

LG 20MT48VF

LG 20MT48VF

Popüler bir üretici, alıcıların dikkatine böyle bir marka için ucuz olan (7.800 ruble), ancak kalitesi oldukça iyi olan bir TV sunar. Çapraz - 20 (51 cm), çözünürlük 1366 × 768, 720p HD, LED arkadan aydınlatmalı ve Edge LED. 6 watt gücünde stereo ses. Görüş açısı - 90 ° / 65 °, yenileme hızı indeksi - 50 Hz. Bu model, DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2'nin yanı sıra MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG formatlarını destekler.

LG 20MT48VF

Avantajlar:

 • tüm dijital TV formatları için destek;
 • otomatik çalıştırma flaşı;
 • kompaktlık;
 • stereo etkisi;
 • güzel tasarım;
 • Wi-Fi isteğe bağlıdır;
 • fiyat.

Dezavantajları:

 • Parlaklık oldukça yansıtıcı olduğundan ekranın mat bir yüzeyini elde etmek için ek bir yansıma önleyici kaplama gereklidir;
 • görüş açısı kesinlikle ekranın göz hizasına ayarlanmasını gerektirir;
 • Wi-Fi optimizasyonu için özel bir adaptör satın alın.

Ortalama fiyat kategorisi

AKAI LES-28A67W

AKAI LES-28A67W

TV, Android platformunda oluşturulmuştur, Smart TV'yi, kablosuz İnternet'i destekler. Çapraz 28 inç (71 cm), ancak model geniş bir mutfakta oldukça kompakt görünüyor. İzleme açısı - 178 derece, çözünürlük - 1366 × 768, 720p HD, parlaklık - 210 cd / m². 12 W gücünde stereo ses, yenileme hızı endeksi - 50 Hz. DVB-C, DVB-T2, DVB-T dijital tunerler içerir. Fiyat - 11 180 ruble.

AKAI LES-28A67W

Avantajlar:

 • cihazın hafızasına 899 kanala kadar kaydetme yeteneği;
 • Play Market'e erişim, ücretsiz uygulamalar;
 • hoş ses;
 • zengin resim;
 • Wi-Fi desteği;
 • hoparlör gücü;
 • fiyat.

Dezavantajları:

 • 3D teknolojisi yok.

Toshiba 23RL933R

Toshiba 23RL933RB

1920 × 1080 çözünürlüğe sahip Full HD matrisine dayalı, 23 inç (58 cm) ekran diyagonaline dayanan dijital bir DVB-T / DVB-C tuner olan LED arka aydınlatma içerir. Dizüstü bilgisayarınıza kablosuz olarak bağlanabilirsiniz. Görüş açısı 178 derece, parlaklık göstergesi 250 cd / m². 10 W stereo ses. Bu model yaklaşık 12 bin rubleye mal oluyor.

Toshiba 23RL933R

Avantajlar:

 • Akıllı TV desteği;
 • Wi-Fi isteğe bağlıdır;
 • kulaklık çıkışı;
 • Duvara monte edilebilir.

Dezavantajları:

 • 3D desteği yok;
 • Wi-Fi adaptörü gereklidir;
 • 1 USB bağlantı noktası;
 • Resim içinde resim işlevi yoktur.

Philips 24PHS4032

Philips 24PHS4032

Bu birimin köşegeni 23,6 (60 cm), çözünürlük 1366 × 768, 720p HD, LED arka ışık LED'idir. İki hoparlörlü NICAM stereo ses, 3 W güç, yenileme hızı endeksi - 60 Hz. Parlaklık - 280 cd / m2. Görüş açısı 178 derecedir. Desteklenen formatlar MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), MKV, JPEG Maliyeti - 14.490 ruble.

Philips 24PHS4032

Avantajları

 • görüş açısı;
 • parlak ekran;
 • çok sayıda format desteği;
 • USB'ye video kaydı;
 • tasarım;
 • kulaklık bağlantısı;
 • duvara bağlanma yeteneği.

Dezavantajları:

 • ekranda hiçbir düğme yok, uzaktan kumanda bozulursa, açılması zor olacak;
 • Smart TV yok;
 • Wifi yok.

Sony KDL-22EX550

Sony KDL-22EX550

Diagonal 22 (56 cm), çözünürlük 1366 × 768, 720p HD, ışık yayan diyot (LED) arka aydınlatma ve Edge LED bulunmaktadır. Görüş açısı 170 derece, parlaklık 250 cd / m². 16 W stereo ses. Biçimler: MP3, WMA, MPEG4, DivX, JPEG. Modelde çoklu ekran işlevi mevcuttur, ayrıca uyku zamanlayıcısı, çocuk koruması, Smart TV de bulunmaktadır. Telefonla ara bağlantı mümkündür.

Akıllı telefon ve tv

Yaklaşık 13-14 bin rubleye mal oluyor.

Sony KDL-22EX550

Avantajlar:

 • doğal renkler;
 • resim net;
 • yüksek dinamik sahne indeksi - titreşimsiz ve bulanık olmayan görüntüler;
 • yerleşik Wi-Fi;
 • ince vücut;
 • bir telefon veya tablet aracılığıyla kontrol etme yeteneği;
 • TV'den erişerek hızlı İnternet'i kullanma.

Dezavantajları:

 • Bluetooth özelliği yok;
 • kasa su geçirmez değildir.

Premium kategori

AquaView 22 Akıllı TV

AquaView_22_Smart_TV

Bu birimin köşegeni 22'dir (56 cm), standart bir mutfak için ideal, çözünürlük 1680 × 1050, 720p HD, LED arka ışık. İki hoparlörlü stereo ses, her biri 5 W, yenileme hızı endeksi - 50 Hz. Parlaklık - 450 cd / m². Görüş açısı 176 derecedir. Girişler şu şekildedir: AV, VGA, USB, Wi-Fi. Maliyet 62.000 ruble.

AquaView 22 Akıllı TV

Avantajlar:

 • Akıllı televizyon;
 • su geçirmez kasa;
 • tüm dijital TV formatları için destek;
 • parlak ekran;
 • isteğe bağlı dokunmatik kontrol paneli;
 • Kablosuz internet.

Dezavantajları:

 • fiyat.

AVEL AVS240K (Sihirli Ayna)

AVEL AVS240K (Sihirli Ayna)

TV diyagonal 23,8 (60 cm), çözünürlük 1920 × 1080, 1080p Full HD, LED arka aydınlatma. İki hoparlörlü stereo ses, 16 W, yenileme hızı endeksi - 50 Hz. Parlaklık - 250 cd / m². Görüş açısı - 178 °. Desteklenen formatlar: MP3, WMA, MPEG4, MKV, JPEG, girişler: AV, ses x2, VGA, HDMI x2, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi, Miracast, 2 USB.

Bağlantı arayüzü

Maliyet 57.500 ruble.

AVEL AVS240K (Sihirli Ayna)

Avantajlar:

 • Kablosuz internet;
 • su geçirmez kasa;
 • Miracast;
 • yüksek çözünürlük;
 • Flash sürücü için 2 konektör;
 • tüm dijital TV formatları için destek;
 • keskin görüntü;
 • tasarım;
 • iyi ses kalitesi;
 • ince neme dayanıklı gövde;
 • kullanışlı su geçirmez kontrol paneli;
 • telefon, iPhone ile ara bağlantı;
 • bir TV alıcısı DVB-T2'nin varlığı;
 • parlak ekran.

Dezavantajları:

 • Smart TV eksikliği;
 • fiyat.

SAMSUNG UE40MU6450U

SAMSUNG UE40MU6450U

Pek çok alıcının görüşüne göre en iyi TV, iyi kalitede olduğu için, geniş bir mutfağın herhangi bir iç mekanına ideal olarak uyar, onu mükemmel bir şekilde tamamlar ve dekore eder. Çapraz - 40 inç (102 cm), 3840 × 768 çözünürlük, 4K UHD, HDR, LED arka ışığı destekler. Görüş açısı - 170 derece, yenileme hızı - 100 Hz. Stereo ses gücü - 20 watt. Girişler: AV, bileşen, HDMI x3, USB x2, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi, WiDi, Miracast. Biçimler: MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG. Akıllı TV modeli.

Akıllı televizyon

Telefonla ara bağlantı mümkündür. Yaklaşık 42,260 rubleye mal oluyor.

SAMSUNG UE40MU6450U

Avantajlar:

 • doğal renkler;
 • Kablosuz internet;
 • ince vücut;
 • Bluetooth;
 • Miracast;
 • 4K desteği;
 • 2 USB konektörü;
 • Akıllı televizyon;
 • sesin gücü ve hacmi;
 • parlaklık, çeşitli sahnelerin yoğunluğu;
 • bir telefon veya tablet aracılığıyla kontrol etme yeteneği;
 • yüksek görüntü ayrıntılarına sahip net ekran;
 • ses kontrolü.

Dezavantajları:

 • fiyat.

Bu nedenle, mutfak için kaliteli bir TV seçmek için birçok parametrik veriyi hesaba katmanız ve istenen tüm özellikleri kendi malzeme yeteneklerinizle karşılaştırmanız gerekir. Ucuz teknoloji, tüm yararlı ve gerekli özellikleri içermeyebilir. Modern dijital teknolojilerin çoğunu destekleyen bir modelin sahibi olmak istiyorsanız, para harcamasının kaçınılmaz olacağı gerçeğine bilinçli olarak hazırlanmanız gerekir. Ancak böyle bir elektrikli cihaz uzun süre dayanacak, maliyetini kalite ile tamamen haklı çıkaracaktır.

Mutfak

Mutfakta, derecelendirmede açıklanan veya daha ilginç bir modelde TV çalıştırma konusunda deneyiminiz varsa, yorumlarda bize bildirin.

İNCELEME BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin