☕2020'nin En İyi Hazır Kahve

2

Kahve, dünyadaki en sabah içeceğidir. Canlandırıcı kokusu işe uyum sağlayabilir ve güne harika bir başlangıç ​​yapabilir. Bugün, süpermarket raflarında çok sayıda hazır kahve türü ve markası sunulmakta ve bu da sıradan bir tüketicinin seçim yapmasını zorlaştırmaktadır. "best-tr.designuspro.com" sitesinin editörleri sizler için 2020 yılının en iyi hazır kahvesini değerlendirdi.

Hazır içecek çeşitleri

Her yıl mağaza raflarında daha fazla yeni kahve türü ortaya çıkıyor. Fiyat olarak güç ve tat bakımından farklılık gösterirler. Ancak tüm bu çeşitlilik üç ana gruba ayrılmıştır:

 • Pudralı. En ucuz seçenek. Üretim süreci kahve çekirdeklerinin öğütülmesinden oluşur. Ayrıca, ortaya çıkan küçük kırıntı, vakum etkisi altında özel bir aparatta damlatılır ve hemen kurutulur. Girişte kahve tozu alınır.
 • Granül. Böyle bir ürün elde etmek için, toz kahve başka bir nemlendirme aşamasından geçer, ancak bu sefer buharla. Bu, granül oluşumunu destekler. Bu tür kahvelerin fiyatı yükselir, ancak tadı ve aroması düşer.
 • Dondurularak kurutuldu. Bu en pahalı hazır kahve türüdür. Üretimi biraz daha karmaşıktır. Önce kahve çekirdekleri toz haline getirilir, ardından su ilave edilir ve dondurulur. Daha sonra özel ekipman sayesinde sıvı ayrıştırılır. Ve kahvehaneden elde edilen çiniler tekrar taşlanıyor. Bu tür bir işlem, doğal tat ve aroma kalitelerinin korunmasına izin verir, bu nedenle bitmiş ürün, ilave tat veya boyaların kullanılmasını gerektirmez. Dışa doğru, bu tür hazır kahve, düz ve hafif parlak granüller halinde diğer türlerden farklıdır.

Cafein içermez

Kafeinsiz kahvenin sağlık için daha güvenli olduğuna dair bir algı var. Ancak bu tam olarak doğru değil. Kafeinsiz kahve çekirdeklerinden sonra, içecek daha asidik hale gelir ve bu nedenle gastrointestinal sistemde gastrit ve diğer problemleri olan kişiler için tavsiye edilmez. Ayrıca fasulyeden kafeini tamamen çıkarmak mümkün değildir. Tüm prosedürlerden sonra, bu maddenin miktarı yalnızca 5 kattan fazla azalmaz.

Kafeinin çıkarılmasının kahve çekirdeklerinin klorojenik asit içeriğini dışlamadığını da hatırlamakta fayda var. Ancak, çeşitli kalp hastalıklarını daha da kışkırtan homosistein seviyesini artıran kişidir. Kahve ayrıca kalsiyumun vücuttan atılmasını sağlar ve bu kesinlikle içeceğin kafein içeriğinden bağımsızdır. Bu nedenle, kafeinsiz bir içeceğe mutlak zararsızlık atfetmemelisiniz.

Zararlı mı? Veya bir fayda var mı?

Kahvede bulunan ana maddelerden biri kafeindir. Ve eylemleri oldukça çelişkili. Bu nedenle, örneğin, özelliklerden biri, kan basıncındaki artıştır, bu da hipotansif hastalar için hayatı kolaylaştırır, ancak hipertansif hastalar için kesinlikle kontrendikedir.

Ana kahve maddesi kandaki serotonin seviyesini yükseltir, bu da ruh halini iyileştirmeye ve canlanmaya yardımcı olur.Ancak günde iki fincandan fazla kahve tüketimi ile vücut bağımlı hale gelir. Ve kafein olmadan, kişi uyuşuk ve uykulu hisseder, sıklıkla baş ağrısı meydana gelir.

Kahve asitlik seviyesini yükseltir ve bu nedenle kronik gastrointestinal hastalığı olan kişilerin bu içeceği diyetlerinden çıkarması daha iyidir. Artan asitliğin sindirimi hızlandıracağını ve böylece kilo vermenize yardımcı olacağını düşünebilirsiniz. Ancak bunun yerine aşırı kahve tüketimi selülit gelişimini destekler ve cildin durumunu olumsuz etkiler. Kahve de iştahı artırır.

Ayrıca kahve severler, kahvenin vücuttan vitamin ve mineralleri kurutup attığını bilmek de yanlış olmayacaktır. Ve bundan sadece iç organlar değil, cilt de acı çekiyor. Cilt gevşer, matlaşır, kurur ve sağlıksız bir ton alır. Bu nedenle vücutta bu tür değişikliklerden kaçınmak için ilk adım günlük kahve tüketimini azaltmaktır. Ve her bir bardak içkiden sonra bir bardak temiz su için.

Doğal taneli kahvenin aksine, hazır kahve genellikle aromalar, renkler ve koruyucular içerir. Ayrıca, anlık içecekteki kafein, tahıllardan çok daha az değildir ve bazen aynı veya daha fazladır. Ancak her durumda herkes ne tür kahve içeceğini seçer.

TOP - 2020 için En İyi 10 Hazır Kahve

Hazır kahve Today Ineo Arabica, öğütülmüş eklenmesi ile dondurularak kurutulmuş

Bugün Ineo Arabica, taze demlenmiş kahveyi sevenler, ancak örneğin ofiste hazırlayamayanlar için harika bir çözümdür. Dondurularak kurutulmuş içeceklerin her kristali, doğal kavrulmuş ve öğütülmüş tahıllar içerir. Bu teknoloji, öğütülmüş kahveyi oksidasyondan korur ve böylece doğal aromayı korur.

Today Ineo'nun üretimi için, yalnızca Kolombiya Arabika'nın doğal seçilmiş taneleri kullanılmaktadır.

İçeceğin hazırlanması çok basittir, sadece bir kaşık kahveyi sıcak suyla dökün. Tadına şeker ve krema ekleyebilirsiniz. Tüketimden sonra, fincanın dibinde bir tortu kalır - bunlar öğütülmüş Arabica çekirdekleridir.

Ortalama maliyet: 95 g için 305 ruble.
Menşe ülke: Almanya.

Hazır kahve Today Ineo Arabica, öğütülmüş eklenmesi ile dondurularak kurutulmuş

Avantajlar:

 • canlandırır;
 • kuvvetli;
 • kokulu;
 • % 100 Arabica;
 • zengin tat;
 • GDO içermez.

Dezavantajları:

 • bulunamadı.

Hazır kahve Cafe Esmeralda kafeinsiz

Kafeinsiz kahve lezzetli ve aromatik olabilir ve Cafe Esmeralda buna en iyi örnektir. Bu anlık içecek hem tıbbi kontrendikasyonları olan kişiler hem de emziren anneler için ve sadece sağlıklarını izleyenler için içilebilir. Üretiminde Kolombiya'da yetişen% 100 Arabika'dan seçilmiş tahıllar kullanılmaktadır.

Kolombiya kahve tarlaları dağların yüksek kesimlerinde bulunur. Taneler özenle toplanır ve işlenir. Kahve fabrikalarının üretim süreçleri Ulusal Kahve Üreticileri Federasyonu tarafından yakından takip edilmektedir.

Cafe Esmeralda'nın parlak aroması ve zengin tadı, yeni bir güne mükemmel bir başlangıç ​​olacak. Minimum kafein içeriği göz önüne alındığında, en sevdiğiniz içeceğin tadını akşamları uyku kalitesi konusunda endişelenmeden çıkarabilirsiniz. Gerçek kahve severler, hafif acılık ve hafif asitliğin birleşimini takdir edeceklerdir.

Tüm hazır kahveler gibi, Cafe Esmeralda'nın hazırlanması çok fazla çaba ve zaman gerektirmez. Küçük bir paket, bir seyahate veya işe giderken yanınızda götürmek için uygundur.

Ortalama maliyet: 100 g'da 474 ruble.
Menşe ülke: Kolombiya.

Hazır kahve Cafe Esmeralda kafeinsiz

Avantajlar:

 • yumuşak tadı;
 • kafein içermez;
 • parlak aroma;
 • % 100 Arabica.

Dezavantajları:

 • bulunamadı.

Hazır kahve Bushido Original

Dondurularak kurutulmuş hazır kahve Bushido Original'ın rafine aroması ve hoş ağızda kalan tadı, size gün boyu neşe ve iyi bir ruh hali verecektir. Bushido, eski Japon geleneklerinin ve Avrupa kahve kültürünün bir araya geldiği Doğu ve Batı'nın bir birleşimidir. Bu içeceğin eşsiz tadı, en titiz kahve tutkunlarını bile fethedecek.

Bushido Original, özenle seçilmiş Güney Amerika Arabica çekirdeklerini kullanır. Daha sonra doğal olarak kızartılır ve soğutulur.Bileşim tamamen doğaldır ve herhangi bir katkı maddesi veya aroma içermez.

Küçük bir hazırlık sırrı: İçeceğin tadının daha da sofistike olması için kahveyi sıcak ama kaynar su ile doldurmayın. Ve bir bardağa şeker, süt veya krema eklemek, güne başlamak için gerçekten lezzetli bir sabah içeceği yapar!

Ortalama maliyet: 100 g başına 692 ruble.
Menşe ülke: İsviçre.

Hazır kahve Bushido Original

Avantajlar:

 • kalite;
 • kokulu;
 • zengin tat;
 • GDO içermez;
 • seçilmiş kahve çekirdekleri.

Dezavantajları:

 • fiyat;
 • tüm mağazalarda satılmamaktadır.

Öğütülmüş kahve ile hazır kahve Lavazza Prontissimo Classico

100 yılı aşkın süredir, İtalyan markası Lavazza, kaliteli kahve üretmesiyle ünlüdür. Prontissimo Classico, hazır ve öğütülmüş kahvenin bir kombinasyonudur. Bileşimdeki öğütülmüş granüller yaklaşık% 20'dir ve bu doğal bir aroma elde etmek için yeterlidir. İçeceğin dengeli bir tadı ve hafif acı ile hoş bir çikolatalı-tart tadı vardır.

Lavazza markasının Güney ve Orta Amerika'da kendi tarlaları vardır. Burada çekirdekler kahve profesyonellerinin rehberliğinde elle toplanır ve işlenir. Üreticiler, benzersiz kavurma teknolojisi sayesinde rafine bir tat ve zengin aroma elde etmeyi başarır.

Ortalama maliyet: 95 g için 450 ruble.
Menşe ülke: İtalya.

Öğütülmüş kahve ile hazır kahve Lavazza Prontissimo Classico

Avantajlar:

 • kokulu;
 • % 100 Arabica;
 • seçilmiş tahıllar;
 • glütensiz;
 • hoş bir tat;
 • yumuşak ve dengeli tat.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat.

Hazır kahve Bushido Red Katana

Red Katana, gerçek uzmanlar için dondurularak kurutulmuş bir kahvedir. İçeceğin, hafif şarap notaları ve benzersiz yumuşak tadı ile gerçekten davetkar bir aroması vardır. Üretimi için, Doğu Afrika'nın dağlık bölgelerinde bulunan tarlalarda toplanan seçilmiş Arabica çekirdekleri kullanıldı.

Ürünün bileşimi tamamen doğaldır: sadece kahve çekirdekleri ve boyalar, tatlar veya diğer katkı maddeleri içermez.

Bushido markası, Moskova'daki Prodexpo 2007 fuarında "Yenilikçi Ürün" adaylığında altın madalya kazandı.

Hazırlanışı: Kahve kaynar su değil sıcak su kullanılarak hazırlanır, böylece tadı ve aroması en üst düzeye çıkarılır. İsterseniz şeker ve süt veya krema ekleyin.

Bu lezzetli içeceği bir kez tattıktan sonra, sonsuza dek en sofistike kahve severlerin bile favorisi olmaya devam edecek.

Ortalama maliyet: 100 g başına 619 ruble.
Menşe ülke: İsviçre.

Hazır kahve Bushido Red Katana

Avantajlar:

 • canlandırır;
 • kokulu;
 • kalite;
 • çekici aroma;
 • zengin tat;
 • doğal kompozisyon.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat.

Hazır kahve Jacobs Monarch Decaff kafeinsiz

Jacobs Monarch Decaff, sabahları veya gündüzleri kendilerine bir fincan lezzetli kahveyi inkar edemeyenler için bir nimettir, ancak nedense buna kontrendikasyonları vardır. Kafeinsiz içeceğin hafif bir tadı ve çekici bir kahve aroması vardır. Düşük kafein içeriği (sadece% 0,3) kan basıncını artırmaz ve kalp fonksiyonunu etkilemez. Belki de dezavantajı, böyle bir içeceğin canlılık katmamasıdır, ancak uykusuzluk çeken kahve severler için ihtiyacınız olan şey budur.

Taze demlenmiş bir Jacobs Monarch Decaff fincan, çevredeki alanı anında kahve aromasıyla dolduracak ve evinizde bir sıcaklık ve konfor atmosferi yaratacaktır. Jacobs Monarch, güne harika bir başlangıç ​​yapmak veya sevdiklerinizle samimi sohbetler yapmak için yapılmıştır.

Ortalama maliyet: 95 g için 326 ruble.
Menşe ülke: Rusya.

Hazır kahve Jacobs Monarch Decaff kafeinsiz

Avantajlar:

 • lezzetli;
 • kokulu;
 • Uygun Fiyat;
 • % 0.3 kafein içeriği.

Dezavantajları:

 • canlandırmaz.

Hazır kahve Tchibo Altın Seçimi

Tchibo Gold Selection, asil zengin bir tat ve parlak bir kahve aromasının birleşimidir. Hafif acılık ipuçları ile hazır kahve sevenler kesinlikle bu ürünü takdir edeceklerdir.

Seçilen kahve çekirdekleri, uzmanların sıkı denetimi altında özenle işlenir ve kavrulur. Bu yüzden içeceğin hoş olmayan bir ekşimsi tadı yok. Tchibo Gold, para için ideal değerdir.

Bir fincan Tchibo Gold Selection ile sadece yeni bir güne başlamak ve neşelenmek değil, aynı zamanda ilginç bir sohbet için arkadaşlarla oturup günlük endişelerden kaçmak da keyifli. Ve hızlı hazırlık, favori kahveniz için ek bir artı olacaktır.

Ortalama maliyet: 75 g için 185 ruble.
Menşe ülke: Polonya.

Hazır kahve Tchibo Altın Seçimi

Avantajlar:

 • kuvvetli;
 • acı tadı yok;
 • hoş tadı;
 • Uygun Fiyat;
 • uygun paketleme.

Dezavantajları:

 • bulunamadı.

Payah Arabica'da hazır kahve Moskova kahve evi

Premium sınıf dondurularak kurutulmuş arabica kahvesi. Kendi Kolombiya tarlalarımızda yetiştirilen kahve çekirdekleri, benzersiz bir teknoloji kullanılarak özenle seçilmiş, ayıklanmış ve kavrulmuş. Bu yaklaşım sayesinde ortaya çıkan içecek zengin bir aromaya ve yumuşak, büyüleyici bir tada sahiptir.

Hoş bir ağızda kalan tadın çok yönlülüğü, hiçbir kahve aşığını kayıtsız bırakmayacaktır. Ek olarak, bu içeceğin bir bardağı sizi gün boyu enerji ve pozitif duygularla dolduracaktır. Granüller tamamen çözülerek tam tat ve aroma derinliği verir.

Kullanışlı yumuşak ambalaj, en sevdiğiniz kahveyi yanınıza almanıza olanak tanır ve güvenilir bir kilit, ürünün aromasını ve tüm tadını son granüle kadar koruyacaktır.

Ortalama maliyet: 75 g için 258 ruble.
Menşe ülke: Rusya.

Payah Arabica'da hazır kahve Moskova kahve evi

Avantajlar:

 • canlandırır;
 • kuvvetli;
 • kokulu;
 • yumuşak tadı;
 • Uygun Fiyat;
 • GDO içermez;
 • uygun paketleme;
 • Kompozisyonda% 100 Arabica;
 • dengeli zengin tat.

Dezavantajları:

 • bulunamadı.

Öğütülmüş kahve ile hazır kahve Bushido Kodo

Bushido Kodo, dondurularak kurutulmuş hazır ürünün öğütülmüş kahve çekirdekleriyle mükemmel birleşimidir. Derin tadı ve çok yönlü aroması gün boyu canlılık ve neşe hissi verecektir.

Japon kültüründe "Kodo", "koku dinleme sanatı" dır. İsviçreli Bushido markasının üreticileri, mükemmelliğin zirvesini anlama çabasıyla, rafine bir tat ve aroma kombinasyonu yarattılar. Artık tonik bir içecek sevenler, taze demlenmiş doğal kahvenin tadı ile anında bir analog hazırlamanın basitliği arasında bir seçim yapmalarına gerek yok. In-Fi teknolojisi sayesinde, her yüceltilmiş kristalde öğütülmüş tahıllar bulunur.

İçecek, özgün bir tasarıma sahip şık bir cam kavanozda paketlenmiştir ve bir arkadaşınız veya iş arkadaşınız için harika bir hediye olabilir. Her kahve aşığı Bushido Kodo'yu hayatında en az bir kez denemeli!

Ortalama maliyet: 95 g için 609 ruble.
Menşe ülke: İsviçre.

Öğütülmüş kahve ile hazır kahve Bushido Kodo

Avantajlar:

 • kuvvetli;
 • acı tadı yok;
 • kalite;
 • zengin tat;
 • bileşimdeki öğütülmüş kahvenin içeriği.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat.

Hazır kahve Davidoff Fine Aroma

Davidoff Fine Aroma, Orta ve Güney Amerika'daki kahve tarlalarından elle toplanan seçilmiş Arabica çekirdeklerinden üretilmiştir. Asil ekşiliğe sahip zengin tadı ile diğer çözünür meslektaşlarından farklıdır. İlk fincandan itibaren, gerçek kahve uzmanlarının koleksiyonunda sonsuza dek hak ettiği yeri alacaktır.

Davidoff, sabahın erken saatlerinde canlanmanıza ve tüm güne enerji vermenize yardımcı olacaktır. Bu gerçekten en iyi hazır kahvelerden biridir. Pişirme işlemi sadece birkaç dakika sürer ve kahvaltıya mükemmel bir katkı hazırdır. Klasik uyumlu tat ile kendinizi şımartın!

Ortalama maliyet: 100 g'da 439 ruble
Menşe ülke: Polonya

Hazır kahve Davidoff Fine Aroma

Avantajlar:

 • canlandırır;
 • kuvvetli;
 • kokulu;
 • yumuşak tadı.

Dezavantajları:

 • maliyet.

Kahve, modern insan gününün ayrılmaz bir parçasıdır. Öğütülmüş tahıllardan içecek hazırlamak için zaman olmadığında, çözünür muadili mükemmel bir çözüm olabilir. Daha ucuz veya daha pahalı, toz veya dondurularak kurutulmuş, farklı güçte bir ürün olabilir. Her insanın muhtemelen kendi favori markası vardır.

Ve derecelendirmede açıklanan hazır kahve içme deneyiminiz varsa veya daha lezzetli bir kahve ürünü biliyorsanız, görüşlerinizi yorumlarda paylaşın.

2 YORUMLAR

 1. Kafeinin cilt üzerindeki etkisinden dolayı - kendim üzerinde test edildi. Gerçekten yüzün rengini ve durumunu bozuyor. Sadece kahveyi sever miyim? Standart dozum günde 3-4 bardaktır. Yaklaşık bir yıldır, cildin kötüleştiğini ve cildin kendisinin sıkı olduğunu ve sanki fazla kurumuş gibi suyu hiç emmediğini fark ettim. Kontrol etmeye karar verdim - tüketimi bir aylığına bir bardağa düşürdüm ve bitki çayları ekledim - değişiklikler farkedilir! Bu nedenle, her şey ölçülü olarak iyidir.
  Seçime göre benim favorim Davidoff Fine Aroma, aslında tadı yumuşak ve mükemmel canlandırıyor, içmesi keyifli ve enerji veriyor.

 2. Makalede birçok yeni şey okudum. Örneğin, "dondurularak kurutulmuş" un tahılları işlemenin bir yolu olmadığını, sadece üreticilerin ürünlerine ilgi çekmek için yaptıkları bir pazarlama hamlesi olduğunu düşündüm. Kahveyi seviyorum ama günde 1 fincandan fazla içmemeye çalışıyorum çünkü daha önce bu içeceğin fazlalığının vücut için çok yararlı olmadığını biliyordum.

İNCELEME BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Şartları okudum Kullanıcı Sözleşmesi *