2020'nin en iyi kulaklık ses amplifikatörleri

1

Herkes kulaklıklarında kötü bir sinyalle karşılaştı. Pahalı modeller satın alırken bile sorun ortadan kalkmaz ve istenen hacim nihai hayal olarak kalır. Bu sorun kulaklıklarla değil, bağlı oldukları teknolojiyle ilgilidir. Çünkü standart konektörler yetenekleri bakımından sınırlıdır, ancak özel cihazlar değildir.

"best-tr.designuspro.com" sitesinin editörleri, sizin için 2020 için kulaklıklar için en iyi ses amplifikatörlerinin bir derecelendirmesini hazırladı.

Amaç ve özellikler

Mağazada satılan binlerce ses amplifikatörü var ve her biri hem boyut hem de amaç açısından farklı. Bazıları, sıradan kullanıcılar tarafından daha sık kullanılan profesyonel olmayan kulaklıklar için kullanılır, voltajları 0,5 V'dir.İkinci grup, çıkış voltajı 2 V'u aşan tam boyutlu cihazların kullanıldığı profesyonel stüdyolarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Akıllı telefonlarda kullanılan kulaklıklar, orta kalitede sesi korumak ve aynı zamanda tüm pil şarjını boşa harcamamak için altın ortalamaya uyacak şekilde tasarlanmıştır. Harici amplifikatörlerde ana parametre, en iyi ses kalitesini sağlamaktır ve bu kadar.

Cep telefonu üretiminde firmalar, maksimum özerkliğe ulaşmak için minimum güç tüketen parçalarla donatmaya çalışıyor. Bu nedenle, yalnızca sesi yükseltecek yüksek kaliteli bir mikro devre hayal edilebilir. Üretici, minimum bütçeye ve maksimum özerkliğe yatırım yapmaya çalışır. Bu nedenle, akıllı telefon sahipleri ideal olmaktan uzak bir ses alıyor ve çoğu bunu ayırt etmiyorsa, o zaman sürekli müzikle çalışan kişiler için fark ortada.

Genellikle, bir akıllı telefon, PC veya dizüstü bilgisayarda iyi ses elde etmek için harici bir amplifikatör satın alınır. Standart bir 3,5 mm jaka takılır ve kulaklıklar amplifikatör jakını kullanır. Bu tür modeller, bir cepte veya sırt çantasında taşınmalarını kolaylaştıran küçük boyutlarla donatılmıştır. Desteklenen kulaklıkların boyutlara bağlı olduğunu bilmek önemlidir, örn. Küçük vakumlu fişler için, tam boyutlu olanlar için daha genel olarak kompakt amplifikatörler kullanılır.

Yüksek ses kalitesine ek olarak, ses amplifikatörü pil ömrünü uzatır, çünkü pratikte akıllı telefondan akım tüketmez, ancak kendi pilini tüketir.

Evde müzik yapan insanlar için sabit bir amplifikatör satın almak faydalı bir kazanım olacaktır. 220 V'luk bir ağdan beslenir, ancak böyle bir ünitenin kullanımı sınırlıdır ve onu yanınızda götürmek mümkün değildir.

Ses amplifikatörlerinin faydaları

Bir kulaklık amplifikatörü, kullanıcıya yeterli ses seviyesi sağlayabilir ve sesi rahat ve zengin hale getirebilir, çünkü gürültü ve distorsiyon ön plana çıkmayacaktır. Her enstrüman mükemmel bir şekilde duyulacaktır - davul vuruşu, elektro gitar, keman ve sentezleyici.

Bu iki işlev önemlidir ve birbirine bağlıdır. Çünkü minimum ses ayarında bile, sahibi net bir ses almayacak, ancak bozulma kalacaktır. Bu nedenle, çoğu uzman veya bir zamanlar mükemmel kalitede müzik dinlemeye çalışanlar, rahatlık ve saflık sağlayacak harici amplifikatörler almayı tercih ediyor.

En iyi amplifikatörlerin değerlendirmesi

Fiio BTR3

Kullanıcıya ortalama bir maliyetle en iyi sesi sağlayacak kulaklıklar için iki kanallı bir ses amplifikatörü. Ön kanalların gücü sırasıyla 16 ve 32 ohm'dur. Fiio BTR3'ün sahibi artık standart kalitede müzik dinleyemeyecek. Sinyal-gürültü oranı 120 dB'dir.

Bir Bluetooth bağlantısı olasılığı var ve ayrıca NFC de var. Yerleşik pil, akıllı telefonunuzun elektrik enerjisini boşa harcamamanızı sağlar ve bu da performanstan on kat tasarruf sağlar. Kullanışlı bir özellik, yerleşik aktif gürültü önleyici mikrofondur. Tek bir şarjla çalışma süresi 11 saate ulaşır ve bu iyi bir sonuçtur.

4.300 ruble fiyatla satıldı.

Fiio BTR3

Avantajlar:

 • Ses bozulmazken iyi ses seviyesi;
 • Özerklik 11 saate ulaşır;
 • Metal kasa, iç kısımları mekanik hasarlardan koruyacaktır;
 • USB Tip C'nin Kullanılabilirliği;
 • Kablosuz bir Bluetooth ve NFC arayüzü var.

Dezavantajları:

 • Önde cam var;
 • Uygunsuz kontroller.

BEHRINGER P1

Kişisel izleme için harika çözüm. Amplifikatör, kullanıcıya güvenilirlik ve yüksek ses kalitesi sağlayacaktır. Ancak bu cihaz daha çok yeni başlayan müzik grupları tarafından profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Erişilebilir arayüzü sayesinde özelleştirme kolaylığı, performans kusurlarını bulmayı kolaylaştıracaktır.

Mükemmel bir çözüm, kişiyi tepe noktalarından koruyan ve kulak zarlarını koruyan yerleşik bir sınırlama devresine sahip olmaktır. İki kaynakla çalışmak da mümkündür, bunun için mix işlevini kullanmanız gerekir.

Cihaz 9 V pil ile çalışırken pil ömrü 12 saate ulaşır. Güç kaynağının uygun şekilde izlenmesi için üretici, cihazı bir LED ile donatmıştır. Gövde metalden yapılmıştır, bu nedenle kazara düşme ona zarar vermez ve uzun bir hizmet ömrü garanti eder.

Ortalama maliyet 3.500 ruble.

BEHRINGER P1

Avantajlar:

 • Kulak izleme sistemi;
 • Kulakları beklenmedik sinyal dalgalanmalarından korur;
 • 12 saat çalışabilir;
 • İki cihaz bağlanabilir;
 • Mekanik hasara karşı direnç;
 • Pilin mevcut durumunun bir LED göstergesinin varlığı.

Dezavantajları:

 • Bulunamadı.

S.M.S.L Idol +

İlk bakışta standart bir USB çubuğuna benzeyen küçük bir ses amplifikatörü. Model, metinde değil, yalnızca ses yükselticileriyle tanışmak ve olumlu yönlerini pratikte öğrenmek isteyen kişiler arasında özel kullanım için tasarlanmıştır.

Ses nettir ve distorsiyon en aza indirilmiştir. Ek olarak, bir kişi ses dönüşümlerini atlayan ve sesi doğrudan çıkaran iyi programlar kullanırsa, fark daha da büyük olacaktır. Ve akıllı telefon, film izleme özelliklerine sahip iyi bir Hi-Fi oynatıcıya dönüşecek.

3.500 ruble fiyatla satıldı.

S.M.S.L Idol +

Avantajlar:

 • İyi sinyal dönüşümü;
 • Kullanışlı form faktörü;
 • Güvenilirlik;
 • İyi yapı kalitesi.

Dezavantajları:

 • Genellikle, sinyali pratikte yükseltmeyen bir sahte vardır.

xDuoo XQ-10

2017 ve 2018'den kalma modası geçmiş modellerin yerini alacak mükemmel bir kompakt cihaz. Paket paketi basittir, kutuda bir USB kablosu, bir amplifikatör ve bir telefona, tablete, dizüstü bilgisayara bağlanmak için bir kablo bulunur. Kasa alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve ürünün maliyeti göz önüne alındığında kötü bir karar değildir. Satış iki renkte gerçekleştiriliyor: siyah ve gümüş, ancak seçilen seçeneğe bakılmaksızın, boya birkaç ay aktif kullanımdan sonra kayacaktır. Bu dezavantajı hesaba katmazsanız, ancak harici performansa tamamen bakarsanız, bu ilk sonbaharda kırılmayacak ve mümkün olduğu kadar uzun süre dayanacak mükemmel bir cihazdır.

İlgili düğme etkinleştirmek için kullanılır. Ekipmanın altında bulunur ve özel bir desenle işaretlenmiştir. Üst kısımda, yerleşik akıllı telefonu birkaç kez aşan bir ses kontrolü var.Sağda ışıklı bir şarj konnektörü ve solda bir kulaklık girişi var.

Amplifikatörün boyutları küçük. Bir kibrit kutusundan birkaç santimetre daha büyükler. Ancak bu boyutlara rağmen ekipman kişiye rahat bir ses verecek ve cebinde fazla yer kaplamayacaktır. Pil ömrü 20 saate ulaşır ve çoğu müzik sever için yararlıdır. Ayrıca, bu Çin cihazının avantajı, bazı modellerden farklı olarak, sesi "süslememesi", aksine güçlendirmesidir.

AliExpress'te yaklaşık 2.000 ruble satılıyor.

xDuoo XQ-10

Avantajlar:

 • Oldukça iyi bir özerklik;
 • İyi kazanç;
 • Düşük maliyetli;
 • Metal gövde;
 • Çekici bir görünüm;
 • Daha kaliteli ses ile tanışmak isteyenler için harika bir seçenek.

Dezavantajları:

 • Boya hızla soyulur.

M-Audio Bas Gezgin

Akıllı telefona bağlanan tam boyutlu kulaklıklarda sesi yükseltmek için uygun olan iyi bir cihaz. Model, herhangi bir sınıftaki cihazla iyi bir şekilde baş eder ve tüm çalışma süresi boyunca mükemmel kalite sağlar. Paket içeriği önceki model ile aynıdır, tek fark, teslimatın karton kutularda değil plastik kutularda yapılmasıdır.

Ayrıca vücut, normal metalden değil, parlak plastikten yapılan değişikliklere uğradı. Tabii ki, burada yalnızca güvenilirliği hayal edebilirsiniz ve filmi çıkarırsanız, bir saatlik kullanımdan sonra baskılarla çizikler görünecektir. Boyutlar bir kibrit kutusu ile aynıdır.

Şarj işlemi devam ederken gösterge kırmızı yanar, bu işlem tamamlandığında maviye döner. Üstte bir geçiş anahtarı var. Ses değerinin değiştirilmesinden ve cihazı açıp kapatmasından sorumludur. Ayrıca bu panelde aynı anda iki cihazdan müzik dinlemenizi sağlayan 2 mini jak bulunmaktadır.

Altta şarj için bir USB bağlantı noktası, 3,5 mm giriş jakı ve bir mod anahtarı var. Düz işlevi açıldığında, cihaz sesi geçirip arttırır, bas değişmeden kalır, Orta modda, düşük frekanslarda hafif bir artış olur ve Yüksek, düşük frekansları tam güçte açar.

3300 ruble fiyatla satıldı.

M-Audio Bas Gezgin

Avantajlar:

 • Sesi yükseltir;
 • Kompaktlık;
 • Tüm kulaklıklarla çalışabilme yeteneği;
 • 2 ayrı kulaklık jakı;
 • Özerklik;
 • Yüksek hızlı şarj;
 • Bas ayarı.

Dezavantajları:

 • Plastik muhafaza, baskıları ve çizikleri toplar;
 • Dayanıksız teller içerir.

Cayin C5

Yüksek kaliteli ses sevenler arasında talep gören popüler bir şirketten mükemmel bir ürün. Bu model, piyasada kendini kanıtlamış olan Fiio E12 amplifikatörlerine doğrudan bir rakiptir.

OPA134 ve LME49600 yongalarına dayanmaktadır. Rekabetçi modelde tamamen aynı unsurlar mevcuttur. Bu nedenle bu cihazların çıkış gücü kesinlikle aynıdır. Ancak Cayin C5 sadece bir amplifikatör olarak değil aynı zamanda taşınabilir bir batarya olarak da kullanılabilir. Ekipman kapasitesi 1000 mAh olduğundan tam şarj için yeterli olmadığı için bu işlev talepte çağrılamaz. Ancak acil bir durumda, örneğin, bir kişi önemli bir aramayı beklerken, bu fırsat belirleyici olabilir.

Cihazın görünümü, tipik temsilcilerden ve daha iyisi için farklıdır. Tasarımın tamamı, kaliteli sesin gerçek uzmanları tarafından çokça takdir edilen "retro" tarzda yapılmıştır. Gövde, parmak izlerini tutmayan ve çizilmeye dayanıklı metalden yapılmıştır. Montaj birinci sınıf bir seviyede yapılır, gövde bir bütün gibi görünür, boşluksuz, boşluksuz vb. Maksimum pil ömrü 12 saattir.

Kulağa hoş geliyor, düşük frekansların kontrolü kolay ve iyi ifade ediliyor. Yüksek frekanslar bozulma veya çatırtı olmadan iletilir. Detay seviyesi stüdyonunki ile karşılaştırılabilir ki bu da olumlu bir noktadır.

Ortalama maliyet 8.700 ruble.

Cayin C5

Avantajlar:

 • Fiyat için harika ses;
 • Monolitik montaj;
 • Uzun vadeli özerklik;
 • Güç herhangi bir kulaklığı açacaktır;
 • Küçük boyutlu;
 • Metal gövde.

Dezavantajları:

 • Bulunamadı.

Yaratıcı SXFI AMP

Dinlemekten yalnızca olumlu duygular verecek mükemmel bir profesyonel cihaz. Bunun için üretici, modern Super X-Fi teknolojisini kullanıyor. Sadece ses kalitesini iyileştirmekle kalmadı, aynı zamanda vücudu küçültmeye de izin verdi. Sinyal, kulaklıklara stüdyo kalitesinde, yüksek düzeyde ayrıntıyla iletilir. Bu, müziğin daha gerçekçi ve sürükleyici olmasını sağlar.

Herkes dünyayı farklı şekilde duyduğundan, Creative SXFI AMP, her kişiye ayrı ayrı ayarlanabilen kişiselleştirilmiş bir ses yaratmaya çalışır. İnceleme ve testlerin sonuçlarının gösterdiği gibi, pratikte başarılı oldular. Saflık ve kalite, ucuz Çin amplifikatörleriyle karşılaştırılamaz.

Gövde, cihaza daha sağlamlık sağlayan sağlam bir alüminyum levhadan yapılmıştır. Ekipmanın boyutu, ortalama bir insanın işaret parmağı büyüklüğünde iken, sadece 15 gram ağırlığındadır.

Creative SXFI AMP size yalnızca birinci sınıf müzik bestelerinin sesinin keyfini çıkarma fırsatı vermekle kalmaz, aynı zamanda unutulmaz bir film ve oyun deneyimi yaşatır. Model bir dizüstü bilgisayar, akıllı telefon, tablet, kişisel bilgisayar, konsol ile uyumludur.

Ortalama maliyet 15.000 ruble.

Yaratıcı SXFI AMP

Avantajlar:

 • Harika kişiselleştirilmiş ses;
 • Kompaktlık;
 • Çeşitli ekipmanlarla çalışmayı destekler;
 • Gövde sağlam alüminyumdan yapılmıştır;
 • Harici yürütme.

Dezavantajları:

 • Bulunamadı.

Sony PHA3

Bu cihaza giden yol, Sony'nin HiEnd pazarını fethetmek için yalnızca ilk girişimlerde bulunduğu 2013'te başladı. İlk başta hiç kimse şirketin niyetini ciddiye almadı ve şirket çok fazla başarı elde edemedi. Ancak bu modelin piyasaya sürülmesiyle her şey değişti. Profesyoneller, standartlarına göre düşük maliyetle kaliteli bir ürün aldılar. Tabii ki, bu ürün sıradan tüketiciler için uygun olmayacak, çünkü onu bütüne açamayacaklar ve birkaç işlevi kullanmak için 50.000 ruble satın almak en iyi çözüm değil.

Bu ürün, yüksek tanımlı ses kaydı ve DSD desteği uygular. Büyük bir avantaj, kanalların ayrı ayrı bağlandığı yerlerde dengeli kulaklık kullanma yeteneğidir.

Tasarım mükemmel. Bütün görünüşüyle, şirketin ciddiyetini ve sağlam niyetlerini gösteriyor. Gövde tamamen metalden yapılmıştır ve cihazın yanlış zamanda kaymasına izin vermeyecek hafif bir pürüzlülüğe sahiptir. Arka panel, yeni başlayanlar için uygun bir çözüm olan, her biri karşılık gelen bir desenle etiketlenmiş ana girişleri ve konektörleri barındırır.

50.000 ruble fiyatla satıldı.

Sony PHA3

Avantajlar:

 • İşlevsellik;
 • Dengeli çıktı;
 • Neredeyse her şeyi bağlayabilirsiniz;
 • Yüksek kaliteli montaj;
 • Harici yürütme;
 • Profesyonel ses kalitesi;
 • Ekipman.

Dezavantajları:

 • Özerklik - 3 saat.

En sonunda

Müziğinizin keyfini çıkarmak için pahalı kulaklıklar almanıza gerek yok. Tek gereken iyi bir amplifikatördür. Derecelendirmede açıklanan modelleri kullanma deneyiminiz veya daha ilginç temsilcileriniz varsa, yorumlarda bize bildirin.

1 YORUM

 1. Ben işitme engelliyim. Ve televizyon izlemek için veya bilgisayarla çalışırken sürekli kulaklık kullanıyorum. 6 Mart'ta 81 yaşına gireceğim. Her 4 yılda bir, devlet bana ücretsiz işitme cihazı sağlıyor. Çok fazla kulaklık denedim. Sonunda kablosuz ağa yerleşti. Kullanımı kolaydır.

İNCELEME BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Şartları okudum Kullanıcı Sözleşmesi *