2020 İçin Yetişkinler İçin En İyi Sıralı Patenler

0

Silindirler bir yetişkine ve çocuğa canlılık sağlar ve yazın ortak geziler bir aileyi birleştirip iyileştirebilir. Elbette, bu tür ekipmanların satın alınması, ayrıntılara özel dikkat gerektirir, bu nedenle "best-tr.designuspro.com" sitesinin editörleri sizin için 2020 için yetişkinler için en iyi tekerlekli patenlerin bir derecelendirmesini hazırladı.

Ana seçim kriterleri

Görünüşe göre video seçimi basit bir konudan daha fazlası, sadece en çekici modeli seçmek yeterli. Bununla birlikte, bu ekipmanın bazı özellikleri kullanım rahatlığını etkileyebilir. Aşağıda videoların en önemli özelliklerini anlatacağız.

Zemin

Çoğu model, erkekler ve kadınlar için ayrı olarak mevcuttur. Mesele sadece estetik unsurda değil, aynı zamanda vücudun anatomik yapısında da. Yani mesela kadın modelleri daha dar, kafenin yüksekliği biraz daha az. Bu yaklaşım, kızların daha dar ayak bileklerine sahip olmasından ve baldır kaslarının daha yüksekte olmasından kaynaklanmaktadır. Erkek bacakları sırasıyla ayak bileği genişliğinde farklılık gösterir ve silindirler daha geniş olmalıdır.

Bedenlere gelince, standart ayakkabı beden tablosuna karşılık gelirler.

Çeşitli modeller

Paten kayma uzun zamandır yaygın bir popülerlik kazanmıştır ve çeşitli tarzlarda gelir. Bu nedenle, satın alma amacına bağlı olarak ekipman seçilmelidir. Ana türler nelerdir?

 1. Fitness veya rahatlama için - klasik ve en popüler modeller. Acemi kullanıcılar için satın almaya değer, çünkü bu tür ekipmanlar uygun olduğundan ayak desteğini garanti eder ve yeni başlayan bir silindirin daha güvenli hissetmesine yardımcı olur.
 2. Kentsel (serbest sürüş) - modeller kentsel aktif geziler için vazgeçilmezdir. Tasarımları manevra kabiliyetiyle ayırt edilir, bu tür ekipmanlar kalabalık yerlerde, kaldırımlarda ve bordürlerde kolaylık ve güvenlik sağlayacaktır.
 3. Slalom için - ayak bileği ve topuk için güvenilir koruma ve desteğe sahiptirler. Akrobasi ve manevralar için tasarlandı.
 4. Yüksek hız - deneyimli ve kendine güvenen bir patenci için uygundur. Bu modeller uzun mesafeli yolculuklar için kullanılır, tekerlekleri daha büyük çaptadır ve her yüzeyde daha stabildir. Genellikle bu ürünler sert, dayanıklı, darbeye dayanıklı malzemelerden yapılır. Böylece, ürünün yüksek aşınma direnci garanti edilir, ancak kullanıcı giyerken önemli rahatsızlık yaşayabilir.

Deneyime bağlı olarak

Kullanıcının tekerlekler üzerinde durma yeteneği de dikkate alınmalıdır. Çoğu üretici, silindirin becerisine bağlı olarak bir dizi model oluşturur.

Yeni başlayanlar için küçük çaplı tekerlekler ve plastik çerçeve ile daha ucuz seçenekleri öneriyoruz. Silindir ne kadar çok beceriye sahipse, ekipmanın o kadar fazla ekipmana sahip olması gerekir.

İç bagaj

Silindirlerin bu elemanı, rahat kullanımdan sorumludur. Ayağınıza tam oturan bir bot seçmek çok önemlidir. Bulabileceğiniz ana seçenekler nelerdir:

 • Standart - Hafif köpük malzemelerden yapılmıştır ve kalıcı kullanım için pek uygun değildir. T. ile.önyükleme kullanıcının bireysel anatomik özelliklerine göre ayarlanmamıştır, bu modellerin rahatlığı sorgulanabilir. Ancak bu, yeni başlayanlar için en iyi seçimdir.
 • Otomatik sığdırma - bu tür ekipman, bir silindirin bacağının şeklini hatırlayabilir. Bu avantaj, jel formunda özel bir dolgu maddesinin varlığından kaynaklanmaktadır. Silindirler daha pahalıdır, ancak iyi bir destek sağlarlar ve tam konfor sağlarlar.
 • Memori-fit, yukarıda açıklanan versiyonun bir analogudur, ancak böyle bir önyükleme, kullanıcının bacağını daha da hızlı hatırlayabilir.

Manşetler (veya manşetler)

Bunlar tekerleklerdeki ayak kilitleridir. Bu unsurlar olmadan bir sporcunun sabit pozisyonu mümkün değildir. Ek olarak, kafeler büyük bir güçle sürüş yaparken itmenizi sağlar ve silindirin bacakları o kadar yorulmaz. Hangi modeller satışta?

 1. Plastik / Düşük Manşet - Eğlence veya spor için tasarlanmış tekerleklerde kullanılır. Kullanıcının plastikten korkmasına izin vermeyin, giyiminde düşmeye ve darbelere dayanıklı dayanıklı ve kaliteli malzeme kullanacaklar.
 2. Karbon / düşük manşet - bu elemanlar profesyoneller ve deneyimli kullanıcılar tarafından kullanılan ürünlerde kullanılır. Bu tekerlekler dayanıklıdır ve güvenilir ayak bileği desteği ve güvenliği sağlar. Çoğu zaman, böyle bir kafe, yarışlar ve maratonlar için ekipmanlarda kullanılır. Karbon malzemeler uzun bir hizmet ömrüne sahiptir ve ürünün özellikleri ve işleyişi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Sabitleme yöntemi

Silindir bağlama, uzun, elverişsiz ve her zaman güvenli olmadığı için giderek popülerliğini kaybediyor. Bununla birlikte, standart sabitleme yöntemi hala bulunabilir. Genellikle bağcıklar tokalar ve Velcro ile desteklenir. Bu tür ek elemanlar, bacakların güvenilir bir şekilde sabitlenmesini ve buna bağlı olarak rahat bir sürüş sağlar.

Hızlı bağcık sistemi özellikle talep görmektedir, bu sadece silindir üzerinde sıkmanız gereken güçlü bir bağdır.

Boa bağcık aynı zamanda hızlı sabitlemeye de izin verir, ancak bu durumda kullanıcı özel bir kilit vasıtasıyla bağcık gerginliğini kontrol edebilir.

Çerçeve

Tekerleklerin takıldığı eleman. Farklı malzemelerden yapılmıştır:

 • Plastik - bu modeller ucuzdur, hafiftirler, bu yüzden deneyimsiz patenciler için onları satın almak en iyisidir. Bununla birlikte, hala daha hafif seçenekler var, ayrıca plastik çerçeveler kısa ömürlü.
 • Alüminyum - daha hafiftir, çerçeve darbelerden korkmazken, çarpma ve düşme sırasında deforme olmaz. Temel sürüş becerilerine sahip kullanıcılar için uygundur. Bu tür bir ekipmanın satın alınması, kullanıcıya uzun bir hizmet ömrü sağlayacaktır.
 • Karbon ürünleri daha da güçlü modellerdir ve ağırlıkları yukarıdaki seçeneklerden daha düşüktür. Düzenli ve sık seyahat etmeyi planlayan profesyoneller için özel olarak tasarlanmıştır.

Tavsiye! Çerçeve çok önemli bir unsurdur, silindirin yaptığı ucun gücü sertliğine bağlıdır. İyi sürüş yapmak isteyenler için en katı seçenekleri seçmek en iyisidir.

Tekerlekler

Silindirlerin bir diğer önemli unsuru. Ürünlerin çoğu poliüretan tekerleklerle donatılmıştır, satışta başka malzeme bulmak zor olacaktır. Poliüretan tekerlekler dayanıklıdır, çatlamaz ve uzun süre hizmet verir.

Rulmanlar

Şasi ile tekerlekler arasındaki sürtünme kuvvetini azalttıkları için çok önemlidir. Ayrıca, yüksek kaliteli rulmanlar, tek tip ve yüksek hızlı sürüşü sağlayacaktır.

Fren

Yeni başlayanlar frensiz yapamaz, bu nedenle çoğu model böyle bir ayrıntıyla donatılmıştır. Rahatlamak için klasik silindirlerden bahsedersek, içlerindeki frenler mutlaka sağ tarafa daha sık takılır, ancak istenirse sola doğru yeniden düzenlenebilirler.

Ancak hokey veya yarış malzemelerinde fren takılı değildir, ekipmanı ağırlaştırdığı ve manevra kabiliyetini engellediği için orada gerekli değildir.

2020'de yeni başlayanlar için en iyi videoların değerlendirmesi

Hudora RX-23

Tanınmış marka, uzun süredir başarıyla kaliteli ürünler üretmekte, ayrıca ürünlerine yeni ürünler sunmayı seven bu üreticidir.

Ekipmanın maliyeti düşükken kalite düşmedi. Manşetler rahattır, bot da rahatsızlığa neden olmaz, makaraların bacağına sabitlenmesi kolaydır, malzemeler havanın havalandırılmasına izin verir. Sonuç olarak, bu deneyimsiz patenciler için harika bir seçenektir.

tekerlekli paten Hudora RX-23

Avantajlar:

 • hoş görünüm;
 • kullanım kolaylığı;
 • Düşük fiyat.

Dezavantajları:

 • boyut tutarsızlığı.

Ortalama maliyet 5.000 Rus rublesidir.

МaxCity Uzmanı Erkek

Model, yeni başlayan patenciler dahil herkese uygun olacak. Ekipman, nefes alabilirliği garanti eden özel bir sisteme göre yapılmıştır - artık kullanıcı, hoş olmayan koku ve ayak terlemesini unutabilir.

Anatomik şekilli iç taban rahatlık sağlarken, topuğun bot içinde kaymasına izin vermez. Tekerlekler, incelemelere bakılırsa PVC malzemelerden yapılmıştır, en aktif kullanımda bile yakında silinmezler. Yataklar da tatmin edici değildir, yumuşak bir sürüş sağlarken güçlü bir itme yapmanızı sağlar. Silindirler, kullanıcının profesyonel seviyeye kadar tüm beceri aşamalarından geçmesine olanak tanıyacak ve değişen zorluk derecelerinde rahatlık ve güvenlik sağlayacak.

tekerlekli paten MaxCity Expert Erkek

Avantajlar:

 • yüksek kalite seviyesi;
 • çok yönlülük;
 • dahili fren;
 • rulmanlar yarış maratonları için uygundur;
 • anatomik iç taban.

Dezavantajları:

 • kafe hızla başarısız olur.

Ortalama maliyet 2.700 Rus rublesidir.

En İyi Kayar Silindirler

Larsen nero

Kötü bir seçenek değil, ancak sadece kızlar ve genç kızlar için uygundur. Silindirlerin çalışma prensibi, onları birkaç boyutta artırma yeteneğidir. Tüm malzemeler nefes alabilir, en uzun yolculuklarda ayaklar ıslanmayacaktır. Bot dayanıklıdır, ayağa rahatça oturur. Tekerlekler aşınmaya maruz kalmaz ve iki güvenilir fren, deneyimsiz patencilerin güvenliğini sağlayacaktır.

Bağlama, kayışlar ve bağlantı elemanları ile tamamlanır, ekipman rahatsızlığa neden olmadan bacağa sıkıca sabitlenir.

tekerlekli paten Larsen Nero

Avantajlar:

 • güç;
 • rahat sabitleme;
 • şık tasarım.

Dezavantajları:

 • nefes alabilen malzeme yalnızca bagajın ön kısmına uygulanabilir;
 • ağırlık kısıtlamaları (80 kg'a kadar).

Ortalama maliyet 1.500 Rus rublesidir.

Profesyoneller için

K Alexis 80 Alu W 2017

Ürün profesyonel dublörler için idealdir. Tasarımı, konfor ve güvenliğe odaklanır. Yumuşak çizme, şeklini hatırlarken bacağa sıkıca oturur. İç taban, titreşimlerin bir kısmını emer, topuktaki ilave kayış, silindirleri hızlı bir şekilde takmanıza ve sıkıca ayağa sabitlemenize olanak tanır. Alüminyum çerçeve deformasyona maruz kalmaz ve yanlarda neme karşı koruma da bulunabilir.

tekerlekli paten K Alexis 80 Alu W 2017

Avantajlar:

 • giymek rahat;
 • şık tasarım;
 • Emniyet;
 • anatomik hafıza.

Dezavantajları:

 • Değil.

Ortalama maliyet 11.000 Rus rublesidir.

Rollerblade Twister 80 W

Bu İtalyan markası uzun zamandır müşterilerin güvenini kazanmıştır. Üretici, aşırı stuntlarla ilgili profesyonel yarışlar için mükemmel ekipman üretir.

Körük, ayağın güvenilir bir şekilde sabitlenmesini garanti eder, çünkü bu ek bağlantı elemanları sağlanmıştır. Silindirlerin çerçevesi, sadece ürüne güç vermekle kalmayan, aynı zamanda ağırlığını da azaltan alüminyumdan yapılmıştır, bu da hilelerin tam performansı için çok önemlidir. Ekipman, özellikle hızı düz bir yüzeyde etkili bir şekilde koruyarak yüksek hızlara çıkmanıza olanak tanır. Ürünün dezavantajları arasında fren eksikliği yer alıyor ancak bu profesyonel modeller için şaşırtıcı değil.

tekerlekli paten Rollerblade Twister 80 W

Avantajlar:

 • mükemmel havalandırma;
 • ayağı güvenli bir şekilde sabitleyen sağlam ayakkabılar;
 • güç ve hafiflik;
 • hile yaparken güvenlik.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat;
 • tekerlekler hızla bozulur.

Ortalama maliyet 17.000 Rus rublesidir.

Serbest çalışma için

Freeskate, tüm stillerin unsurlarını birleştiren ve aynı zamanda aşırı olanlar da dahil olmak üzere çeşitli numaraların performansı ile karakterize edilen bir kayak yönüdür.Bu nedenle, bu tarz için silindirler güçlü olmalı, başarısız inişlere dayanıklı olmalıdır. Bu durumda, bir kırığı önlemek için bacak güvenli bir şekilde sabitlenmelidir.

Seba FR1

Sık sık zıplamayı planlıyorsanız en iyi seçim. Botlar, silindirlerin aşınmasını önlemek için kaydırıcılarla korunmaktadır. Çerçeve güçlü ve güvenilirdir ve yatakların deforme olması ve arızalanması zordur. Ayrıca ekipman, titreşim kayağı engellemeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünün ağırlığı küçüktür, kitte değiştirilebilir parçaların varlığı büyük bir artı olacaktır.

tekerlekli paten Seba FR1

Avantajlar:

 • güvenilir fiksasyon;
 • silindirler iyi havalandırılır;
 • Emniyet;
 • güç;
 • yedek parçalar;
 • hafif.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat.

Ortalama maliyet 21.000 Rus rublesidir.

Paten RB 80

Ekstrem geziler için bir bütçe seçeneği. En büyük avantaj, ürünün sıradışı ve şık tasarımıdır. Patenler sadece serbest çalışan hayranlar tarafından değil aynı zamanda slalom hayranları tarafından da takdir edilecek.

Çerçeve alüminyumdan yapılmıştır, yanlardaki pabuçlar hızlı aşınmadan ve diğer kusurlardan korunmuştur. Tekerleklerin iç kısmı, kullanıcının ayak bileğinin bireysel özelliklerine hızla uyum sağlar.

tekerlekli paten Paten RB 80

Avantajlar:

 • kabul edilebilir fiyat;
 • şık tasarım;
 • mükemmel ürün kalitesi;
 • yeni başlayanlar tarafından kullanılabilir.

Dezavantajları:

 • tekerlekler hızla bozulur.

Ortalama maliyet 10.000 Rus rublesidir.

Agresif sürüş için

Action Urban 2017

Model, hızlı agresif sürüş ile birlikte tehlikeli hareketler yapmayı hedefliyor. Alüminyum çerçeve, ürünün hafifliğini korurken gücünü garanti eder. PVC tekerleklerin kullanılamaz hale gelmesi uzun zaman alacaktır. Sert botlar, ayağın içeri kaymasını engeller ve bir amortisörün varlığı sizi numaralara konsantre olmanızı engelleyen rahatsız edici titreşimden kurtarır.

Desteklenen maksimum ağırlık 100 kg'dır.

tekerlekli paten Action Urban 2017

Avantajlar:

 • videolar çok yüksek bir hız geliştirmeyi mümkün kılar;
 • güvenilir sabitleme;
 • amortisör.

Dezavantajları:

 • ayrıntılar hızla gevşer.

Ortalama maliyet 5.000 Rus rublesidir.

Slalom için

Fila Skate NRK JP

Şık model, çok yönlülüğü ile hem deneyimli hem de acemi kullanıcıları memnun edecek.

Ürün şehir kayağı için idealdir, hem sabitlemenin güvenilirliğini hem de kullanım kolaylığını dikkate alacaktır. Şasi, kendinden emin bir sürüş için ağırlık merkezini eşit olarak dağıtacak kadar alçak konumlandırılmıştır.

Çerçeve alüminyumdan yapılmıştır, bagaj iyi havalandırılmıştır.

tekerlekli paten Fila Skate NRK JP

Avantajlar:

 • yedek parçalar dahildir;
 • birçok olumlu eleştiri;
 • mükemmel yapı kalitesi.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat.

Ortalama maliyet 21.000 Rus rublesidir.

Fitness için

Powerslide Zeta

Klasik spor seçeneği. Bu videolar, her seviyeden bir sporcu için idealdir. Ekipman hafiftir, hile yapmanıza, yüksek hız geliştirmenize izin verir ve rahatsızlığa neden olmaz. Çizme serttir, anatomik özelliklerini ezberleyerek bacağı sıkıca sabitler. Malzemeler nefes alabilir ve aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır.

Powerslide Zeta tekerlekli paten

Avantajlar:

 • rahat bağlama sistemi;
 • dahili fren;
 • silindirler, silindirin ayağına göre ayarlanır;
 • çok çeşitli seçenekler.

Dezavantajları:

 • tanımlanamadı.

Ortalama maliyet 10.000 Rus rublesidir.

K2 Alexis Pro W 2018

Ekstra rahatlığa ihtiyaç duyanlar için bir model. Silindirlerin tasarımı, ayak bileğine zarar vermeyen ve silindirleri ve bacakları hasardan ve düşme sonuçlarından koruyan plastik sürgülere zarar vermeyen yumuşak bir bottur.

Bu kıyafetteki bacaklar yüksek kaliteli havalandırma sayesinde en sıcak günlerde bile terlemez. Topuk kayışı ve hızlı bağcık sistemi, kullanımı kolaylaştırır.

tekerlekli paten K2 Alexis Pro W 2018

Avantajlar:

 • güçlü tutuş;
 • hızlı bağlama;
 • Emniyet;
 • birinci sınıf rulmanlar.

Dezavantajları:

 • tanımlanamadı.

Ortalama maliyet 10.000 Rus rublesidir.

Derecelendirmede açıklanan ürünleri kullanma deneyiminiz varsa, görüşlerinizi yorumlara yazın.

İNCELEME BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Şartları okudum Kullanıcı Sözleşmesi *