İngilizce Öğrenmek için En İyi Çevrimiçi Okullar 2020

0

İngilizce bugün yaygın olarak konuşulmaktadır. Yurtdışında kaybolmamak ve diğer önemli konular için yüksek maaşlı bir iş bulmak için bir çevrimiçi mağazadan sipariş vermek gerekiyor. Bu yüzden birçok insan bugün bu kadar talep edilen bilgiyi elde etmeye çalışıyor. "best-tr.designuspro.com" sitesinin editör kadrosu size 2020 için İngilizce öğrenmek için en iyi çevrimiçi okullara genel bir bakış sunuyor.

Çevrimiçi okul - her şey nasıl başladı?

Çevrimiçi bir okul, öğrencilerin / okul çocuklarının pedagojik süreçlerinin ve öğretiminin İnternet kullanılarak organize edildiği özel bir öğretim platformudur.

Bu türden ilk okullar, geçen yüzyılın 90'lı yılların ortalarında Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da ortaya çıktı. Okulların her birinin belirli bir odağı vardı. Örneğin, 1996 yılında Kanada'nın Ontario eyaletindeki özel bir sanal okul, Kanada edebiyatı ve biyolojisi olmak üzere iki çevrimiçi sınıf açtı.

Şimdiye kadar, çevrimiçi okullar tüm dünyada ve hemen hemen tüm dillerde mevcuttur, ancak bunlar en çok Amerika Birleşik Devletleri'nde yaygındır - Kentucky, Wisconsin, Louisiana, Texas, Michigan, Mississippi'de büyük platformlar bulunmaktadır. Sanal eğitim kurumları ortaokul eğitim sistemine dahil edilmiştir ve bu nedenle program katılımcıları, standart bir okulun bilgisayar sınıflarında doğrudan otururken ödevlerini tamamlayabilirler. Bilgi edinme yöntemi, çevrimiçi platformun özelliklerine bağlıdır - bazen ek bir form şeklinde düzenlenir, ancak çoğu zaman tam zamanlı ve yarı zamanlı bir eğitim sürecinin unsurlarını birleştirir.

Rusya'da ilk okullar 2000'lerin başında oluşturulmaya başlandı.

Çevrimiçi eğitimin özelliği nedir?

Çevrimiçi eğitim, "klasik" eğitim adını almış olan herkesin aşina olduğu ilkelere dayanmaktadır. Aynı iş (ev ödevi ve sınıf), öğretmen / öğretmenle aynı etkileşim, aynı notlar. Bulunmayanlardan - masalar, sınıflar, okul üniformaları, portföyler ve gidiş-dönüş geziler. Sınıfların sayısı, sıklığı ve süresi eğitim platformuna ve seçilen programa bağlıdır.

Örneğin, İngiliz çevrimiçi okulu Harrow School Online'da, iş yükü standart olandan daha az değildir - öğrenciler beş saat çalışır, temel konular üzerinde çalışır ve ardından ders dışı dersler için iki saat daha harcarlar ve kişisel iletişim biçiminde kişisel bir küratörle iletişime geçerler.

Çevrimiçi okuldaki eğitim materyalleri, ya sitede yayınlayarak (ve onlarla tanışmak için, öğrencinin siteye yetkilendirme yoluyla girmesi gerekir) ya da kişisel e-postasına bir e-posta bülteni yoluyla elektronik formatta sağlanır.

Materyaller tipik olarak konu ders metinlerini, sunumları, interaktif uygulamalı alıştırmaları, videoları vb. İçerir. Bazı okullar öğretmenle Skype veya çevrimiçi bir konferans hizmeti aracılığıyla canlı iletişim sunar.

Çevrimiçi öğrenme türleri nelerdir?

Her şeyden önce, çevrimiçi bir okulda eğitim, dersin şekline göre bölünür:

 • Kişisel - öğrenci programın yönünü ve karmaşıklığını seçer ve ardından seçilen kursa bağlı bir uzmanla bireysel olarak meşgul olur.
 • Kolektif - kural olarak, genel kursta okuyan 10-12 öğrenciden oluşan bir grupta gerçekleşir. Sınıfları düzenlemenin bir yolu, bir öğretmenle canlı yayın yapmaktır.
 • Eşzamansız - öğrenciler ödevlerini alır, tamamlar ve öğretmene gönderir. Ve sonra geri bildirim alıyorlar. Çalışmaları bu şekilde organize etmenin avantajı, açıkça tanımlanmış bir programın olmamasıdır. Öğrenci, kendisi için uygun olan zamanda iş yapar.

Kapsam genişliğine göre:

 • Herkes için - sözde mooc kursları. Toplu olarak açıktırlar, yani herkes kaydolabilir ve koltuk sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.
 • Sabit gruplar - programı belirli sayıda katılımcı için tasarlanmış toplu eğitim. İkincisi kaydedildiğinde, arama otomatik olarak durur.

Ayrıca kurslar, ücretli olanlara ve ödemeniz gerekmeyenlere bölünmüştür.

Daha sonra, hangi okulda bir eğitim kursu almanın daha iyi olduğunu anlamak için ana seçim kriterlerini ele alacağız.

Çevrimiçi bir okul nasıl seçilir?

Hatalardan kaçınmak için, İngilizce öğrenmek için bir platform seçerken aşağıdaki parametrelere dikkat etmelisiniz:

 1. Bilgi edinme amacı;
 2. Temel bilgi;
 3. Bir yaklaşım;
 4. Bir lisansın mevcudiyeti;
 5. Öğretim Üyesi;
 6. İncelemeler;
 7. Öğrenme platformu arayüzü;
 8. Müşteri odaklı;
 9. Ek "çörekler";
 10. Öğrenci sonuçları;
 11. Maliyet.

Bilgi edinmenin amacı

Belirli bir hedef eksikse hiçbir pratik tavsiye yardımcı olmaz. Her şeyden önce, neden İngilizceye ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz? Müfredatın son seçimi buna bağlı olacaktır, çünkü çok çeşitli var. Birinin dünya turuna çıkma arzusu var, bir başkası uluslararası bir şirkette havalı bir kariyer inşa etmeye çalışıyor, üçüncüsü kalıcı ikamet için İngilizce konuşulan bir ülkeye taşınmayı planlıyor, vb. Bazen belirli bir şeye ihtiyaç duyarsınız, örneğin, belirli bir profesyonel alana vurgu yaparsınız ve bazen sadece konuşma İngilizcesini sıkılaştırmanız ve belirgin bir aksanı kaldırmanız gerekir. Çocuklar için, okuldaki final sınavını geçmek için ek dil öğrenimi gerekebilir.

Temel bilgi

Halihazırda mevcut olan bilgiye karşılık gelen bir müfredat sunabilen bir platform seçmek gerekir. Hiç İngilizce öğrenmemiş olanların sıfırdan bir kursa ihtiyacı olacak. Temel İngilizce bilgisine sahip herkesin daha ileri bir seviyeye ihtiyacı olacaktır. İdeal olarak, okul, belirli bir öğrencinin bilgi derinliğini belirlemeye yardımcı olacak testler sunmalıdır.

Bir yaklaşım

Her çevrimiçi okul, belirli bir kişi için en uygun formatı tam olarak sunmaya hazır değildir. Bu nedenle, hangi eğitimin en rahat olacağını öğrenmelisiniz - bireysel mi yoksa grup halinde mi? Bireysel bir yaklaşımla, öğretmen ders için ayrılan tüm zamanı bir öğrenciye ayırır ve iletişim bir diyalog şeklinde kurulur. Kolektif olanla - öğretmenin dikkati küçük bir grubun üyeleri arasında bölünür ve bu durumda çalışma bir çokgen biçiminde oluşturulur.

Bir lisansın mevcudiyeti

En önemli kriterlerden biri. Kuruluşun birini eğitme hakkına sahip olduğundan ve bunu belgeleyebildiğinden emin olmak önemlidir.Eğitim faaliyetleri için bir lisans, belirli bir ülkenin topraklarında eğitim faaliyetleri yürütme hakkını verir ve eğitim sürecinin hangi şekilde yürütüldüğüne bakılmaksızın eğitim programlarını uygulayan tüm kuruluşlar için gereklidir. Çevrimiçi lisanslı bir okul, yasal olarak var olduğu ve uzun vadeli bir bakış açısıyla çalıştığı anlamına gelir. Rusya Federasyonu'nda, Rospotrebnadzor web sitesini kullanarak bir lisansın kullanılabilirliğini kontrol edebilirsiniz.

Öğretim Üyesi

Bunların çoğu, öğretmenin pedagojik becerilerine ve profesyonel düzeyine bağlıdır. Bu nedenle, çalışanların seçiminden sorumlu olan okullarla iletişime geçmek en iyisidir. Özellikle resmi web sitelerine ve resmi devlet kurumları altında faaliyet gösteren okullara dikkat etmek önemlidir. Örneğin Dışişleri Bakanlığında dil kursları olduğu gibi yabancı dil üniversitelerinde açılan kurslar da var. İkincisi, hem öğrenciler hem de eğitim kurumuyla hiçbir ilgisi olmayan kişiler tarafından ziyaret edilebilir. Bir çocuk için öğretmen seçerken, öğretmenin eğitimi, nitelikleri ve çocuklarla çalışma deneyimi hakkında sorular sormaya değer.

Yorumlar

Bir eğitim kursu satın almanın en iyi şirketi olduğunu bulmanın en popüler yollarından biri, çeşitli okulların yorumlarını okumak ve itibarlarını incelemektir. Unutulmaması gereken en önemli şey, incelemelerin de farklı olmasıdır. Yaygın bir uygulama, ısmarlama olumlu ve olumsuz incelemelerdir. Çevrimiçi okulun sahipleri, popülerliklerini artırmak ve daha fazla öğrenci almak için olumlu eleştirilerin yerleştirilmesini organize edebilir. Belirli bir eğitim sitesi hakkındaki olumsuz yorumların "yazarları", potansiyel müşterilerin bir bölümünü kendilerine çekmeye çalışan rakipler olabilir.

Öğrenme platformu arayüzü

Çevrimiçi bir okul için site çok önemlidir, çünkü neredeyse tüm öğrenme süreci orada gerçekleşecektir. Platformun işlevselliği olabildiğince basit ve sezgisel olmalıdır. Aksi takdirde, çoğu zaman eğitime değil, arayüzü anlamaya çalışmak için harcanmak zorunda kalacaktır. Ayrıca, site yüksek kaliteli resimlerle sağlanmalı ve tüm ana araçlara ana sayfadan erişilebilecek şekilde tasarlanmalıdır.

Bazı okullar, öğrencilerine ücretsiz bir uygulama indirmelerini veya bir tarayıcı uzantısı yüklemelerini önerir. Bu durumda, akıllı telefonun veya bilgisayarın teknik özelliklerinin yazılım ürününün gereksinimlerini karşılaması önemlidir.

Müşteri odaklı

Öğrenciden gelen tüm sorular hızlı, basit ve hızlı bir şekilde çözülmelidir. Çevrimiçi eğitimde yardım çok önemli olduğundan, platformun 7/24 bağlı kendi destek hizmetine sahip olması gerekir. Çalışılan konuyu tartışma ve eğitim ve metodoloji departmanına sorular sorma fırsatı olması da aynı derecede önemlidir. Bu, özellikle çocuklar çevrimiçi bir okulda okurken geçerlidir. Aslında, birçok ebeveyn için öğrenme sürecinin nasıl ilerlediğini ve belirli bir çocuk için ne kadar etkili olduğunu anlamak önemlidir.

Ek "güzellikler"

En iyi çevrimiçi okullar, öğrenciler arasında olumlu bir tutum ve dostça bir atmosfer yaratmaya özen gösterir, motivasyonu artırmak için çalışırlar. Ders dışı etkinlikler, ana sürece iyi bir katkı olabilir. Herhangi bir şey olabilir - çevrimdışı toplantılar, okul gezileri, geziler, konferanslar vb. Birbirini daha iyi tanımaya, iletişimi geliştirmeye, deneyim alışverişinde bulunmaya ve çok daha fazlasına yardımcı olur.

Öğrenci sonuçları

En iyi okullar, mezunları hakkındaki istatistikleri takip eder ve bunu kamuya açık alanda paylaşmaktan çekinmezler.

Çalışmanın maliyeti nedir?

Fiyat için, çevrimiçi kurslar büyük ölçüde değişebilir. Her şey, programın süresine, temel bilgi seviyesindeki öğretmenin niteliklerine bağlıdır.

Rusça konuşan bir öğretmenle bir dersin ortalama maliyeti, ana dili İngilizce olan 800 ruble - 1500 ruble. Popüler okullar, genel maliyeti düşürmek için promosyonlar, indirim programları ve indirimler sunar.

Çevrimiçi bir okulun sunması gerekenler: artılar ve eksiler

Avantajlar:

 • Standart programa uymayan oyuncular, sporcular, müzisyenler ve diğer insanlar için özellikle önemli olan uygun ders programı;
 • Bireysel bir hıza ihtiyaç duyan üstün yetenekli çocuklar için birçok fırsat;
 • Tüm eğitim kurumlarında kapsayıcı eğitim olmadığı için engelli öğrenciler için rahat bir ortam;
 • Becerileri her zaman işe yarayacak olan bağımsız çalışma için daha fazla alan;
 • Herhangi bir kuruma taşınmak zorunda kalmadan girebilirsiniz;
 • Profesyonel olarak yapılandırılmış dersler;
 • İlginç pratik alıştırmalar;
 • Canlı web seminerleri, ses ve video podcast'leri, bilgi kitaplığı;
 • Diğer program katılımcıları ile iletişim kurma ve kolektif çalışma yapma yeteneği;
 • Mevcut malzeme temini;
 • Öğretmenden, herhangi bir hatayı düzeltmeye yardımcı olacak hızlı geri bildirim almak;
 • Eğitim programlarının uygun maliyeti.

Dezavantajları:

 • Eğitim sürecine teknik aksaklıklar ve aksaklıklar tarafından müdahale edilebilir;
 • Bazı insanlar için, bilgisayar aracılığıyla öğrenmek zaten başlı başına bir eksi.

2020 için İngilizce öğrenmek için TOP-8 kaliteli çevrimiçi okulların değerlendirmesi

Englex


Öğretim kalitesine odaklanan çevrimiçi bir İngilizce okulu. Ekip, ortalama 9 yıllık deneyime sahip 280+ öğretmenden oluşmaktadır. Okul gerçekten en iyi danışmanları seçiyor ve 130 başvurudan sadece 1'i başlıyor.

Dersler, etkileşimli bir Çevrimiçi sınıfta bir öğretmenle bire bir yapılır. Bu, öğretmen ve öğrencinin etkileşimde bulunduğu okul tarafından geliştirilmiş bir platformdur. Buradan ders kitaplarına, ses kayıtlarına ve ev ödevlerine erişebilirsiniz. Aynı zamanda platform esnek bir şekilde öğrenciye uyum sağlar, öğretmen ödevler ekleyebilir ve belirli bir öğrenci için dersleri kişiselleştirebilir.

Bir dersin süresi 45 veya 60 dakikadır, dersin süresi de program gibi öğrencinin kendisi tarafından belirlenir.

Dersler:

 • genel konuşma dili;
 • yeni başlayanlar için;
 • İş ve iş için İngilizce;
 • Seyahat için;
 • konuşma pratiği;
 • taşıyıcı ile iletişim;
 • görüşme için hazırlık;
 • sınavlara hazırlık (IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE);
 • sınava hazırlık;
 • BT alanı için dil;
 • telaffuz ayarı;
 • pratik dilbilgisi.

Okul, öğrencilerine ücretsiz bonuslar sağlar. Konuşma kulüpleri var (anadili İngilizce olan kişiler dahil), web seminerleri düzenleniyor, okulda yararlı makaleler içeren bir blog, bir YouTube kanalı - ek İngilizce pratiği için tüm fırsatlar var.

Öğrencilere, aralarından seçim yapabilecekleri 2 tarife sunulur:

Dersleri kaydederken dersleri iptal edebileceğiniz "Kullanışlı"; "Karlı", iptal anlamına gelmez, ancak dersin maliyeti daha düşüktür.

5, 10, 20 veya 40 derslik paketlerdeki dersler için maksimum% 35'e varan indirimle ödeme yapabilirsiniz. Bir dersin maliyeti, Rusça konuşan bir öğretmenle ders başına 600 ruble ile başlar.

Avantajlar:

 • sınıfların ucuz maliyeti;
 • profesyonel deneyimli öğretmenler;
 • sınıflar için uygun platform;
 • ücretsiz konuşma kulüpleri;
 • bir öğretmenle bir giriş dersi yapılır;
 • beş derslik ödeme;
 • % 35'e varan indirimler (eğitim paketinin tamamı için ödeme yapılırken);
 • ders ücretsiz olarak yeniden planlanabilir;
 • gerekirse, bakiye herhangi bir süre için dondurulur;
 • Müşterinin talebi üzerine kalan sınıflar için geri ödeme yapılır;
 • birçok ödeme yöntemi.

Dezavantajları:

 • öğrenme platformu yalnızca bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda mevcuttur;
 • Kelimelerin alıştırması için üçüncü taraf bir uygulama kullanılır.

Skyeng

https://skyeng.ru/

Telefon: 8800555 45 22

2012'den beri var olan yeni nesil bir okul. Katılan öğretmen sayısı açısından, platform benzer şirketler arasında ilk sırada yer alıyor - 11.260 uzman. Organizasyon departmanı 42 kişiden oluşmaktadır. Okulun temsilciliği Moskova'dadır. Kuruluşundan bu yana 1000'den fazla ders verildi.Skyeng'de dersler günün her saatinde yapılır ve bu nedenle herkes kişisel ihtiyaçları ve yetenekleri dikkate alarak kendisi için uygun bir zaman seçebilir. Her ders 50 dakika sürer. Dünyanın her yerinden kişisel bir öğretmenle çalışabilirsiniz. Dersler, öğretmene öğrencinin ödevlerle nasıl gerçek zamanlı olarak nasıl başa çıktığını gösteren ve görüntülü iletişim sağlayan etkileşimli bir çevrimiçi eğitim platformu olan Vimbox'ta gerçekleşir. Ayrıca kelimeleri öğrenmek için bir mobil uygulama ve otomatik kontrol işlevine sahip bir ev ödevi sistemi de vardır. Kişisel hesap, eğitimin nasıl gittiğiyle ilgili tüm bilgileri gösterir - program, bir sonraki dersin tarihi, ücretli ders sayısı vb.

Dersler:

 • Genel ingilizce;
 • yeni başlayanlar için;
 • gelişmiş için;
 • Seyahat için;
 • iş dili;
 • yetişkinler için konuşulur;
 • 10 yaşın üzerindeki ergenler için;
 • sınava hazırlanmak için (IELTS, TOEFL, FCE);
 • sınava hazırlanmak için okul müfredatı.

Avantajlar:

 • Esnek zamanlama;
 • ilk ders ücretsizdir;
 • öğretmen seçimine bireysel bir yaklaşım;
 • kontrollü öğrenme süreci;
 • yüksek kaliteli ders organizasyonu;
 • her aşamada motivasyon desteği;
 • çevrim içi sohbet;
 • taşıyıcı ile iletişim;
 • açık ve basit site gezintisi;
 • iOS ve Android uygulamaları;
 • çok sayıda program.

Dezavantajları:

 • teknik arızalar;
 • temel bilgi düzeyinin eksik bildirilmesine ilişkin şikayetler;
 • Yüksek oranlar.

İngilizceDom

https://www.englishdom.com/

Telefon: 8800777 16 33

Okul 9 yılı aşkın bir süredir piyasada. Öğretim kadrosu yaklaşık 300 uzman içerir. 20 yazarın eğitim programı geliştirilmiştir. İstatistiklere göre, organizasyonda eğitim hedeflerine ulaşan 17 binden fazla öğrenci yetiştirildi. Mevcut bilgilere dayanarak, gerekli uzman seçilir - Rusça konuşan veya anadili konuşan biri. Dersler dijital bir ders kitabına göre düzenleniyor, günlük konuşma dili de alıştırma yapılıyor, dil engeli aşılıyor. Bir dersin süresi 50 dakikadır. Öğretmenle iletişim 1'e 1 gerçekleşir. Mobil uygulama üzerinden programınızı yönetebilir, ödevlerinizi yapabilir, öğretmenden ders bildirimleri ve mesajları alabilir ve bakiyenizi kontrol edebilirsiniz. Kişisel bir küratör, ortaya çıkan sorunları çözmenize, programı ayarlamanıza ve gerekirse dersi iptal etmenize veya yeniden planlamanıza yardımcı olacaktır. Sitenin yararlı makalelerin ve çeşitli yeni öğelerin yayınlandığı bir blogu vardır.

Talimatlar:

 • bireysel (Skype üzerinden İngilizce);
 • çocuk kursları;
 • şirketler için.

Avantajlar:

 • uzun yıllara dayanan deneyime sahip öğretmenler;
 • ücretsiz giriş dersi;
 • kişisel bir küratör sağlamak;
 • bir akıllı telefon programı ile;
 • kullanıcı destek servisi;
 • ilerlemenin görüntülendiği sitede kişisel hesap;
 • kursun sonunda sertifika;
 • çevrimiçi eğitmenler var;
 • bilgi seviyesini belirlemek için bir test var.

Dezavantajları:

 • zayıf destek hizmeti performansı;
 • kurs alıcılarına göre doğru öğretmeni bulmak zor.

Yabancı Diller Merkezi VAR

YES Yabancı Dil Merkezi, 20 yıldır eğitim hizmetleri pazarında faaliyet gösteriyor. Bugün okulun Moskova, Moskova ve Vladimir bölgelerinde bulunan 19 şubesi vardır ve aynı zamanda Avrupa'nın en büyük dilbilim ajansı olan Cambridge Assessment'in ortağıdır.

Merkezin kişiselleştirilmiş öğrenim planı sayesinde, okuldaki öğrencilerin% 95'inden fazlası İngilizce hedeflerine çok kısa sürede ulaşıyor. Öğrenme, iletişimsel bir yönteme göre gerçekleşir ve tüm öğrenciler, sınıf çalışmalarından ev ödevlerine kadar öğrenmenin her aşamasında öğretmenden destek alırlar.

Tüm YES öğretmenleri, iletişimsel metodoloji teknikleri de dahil olmak üzere profesyonel niteliklerini sürekli olarak geliştirmektedir.

Eğitim programları:

 • 3 yaşından büyük çocuklar için İngilizce;
 • Gençler için İngilizce;
 • Şirketler için İngilizce kursları;
 • uzaktan Eğitim;
 • konuşma atölyeleri;
 • İngiliz oyunculuk okulu;
 • İngilizce anaokulu ve kamp;
 • sınava ve sınava hazırlık.

YES Dil Merkezi, IELTS ve TOEFL sınavlarını uluslararası standartlara uygun olarak başarıyla geçmek için Cambridge sınavlarına hazırlık için açık uluslararası bir okuldur.

Avantajlar:

 • etkili iletişim teknikleri;
 • yetkin öğretmenler;
 • geniş hizmet yelpazesi;
 • uluslararası sınavlara, KULLANIM ve OGE'ye hazırlanmada yardım;
 • Cambridge Assessment ile işbirliği;
 • ücretsiz deneme dersi;
 • bireysel eğitim planı.

Dezavantajları:

 • bulunamadı.

LingvaBoom

https://lingvaboom.ru/

Telefon: 8 (800) 302-2340

LinguaBum sadece bireysel eğitim değil, aynı zamanda grup eğitimi de sunar. Her grupta ders sırasında birbirini duyan ve gören en fazla 4 kişi vardır. Bu rahat ve dostane bir ortam yaratır. Tüm dersler kaydedilir - eğitim sürecini izlemek için. Ayrıca, bir dersi atlarsanız, kaydını alabilirsiniz. Her öğretmenin sadece uygun bir diploması yoktur, aynı zamanda en az 5 yıllık bir öğretmenlik deneyimi vardır. Sitedeki kişisel hesap, gerekli tüm öğretim materyallerini ve öğretim yardımcılarını, hatırlatıcıları ve haberleri, programı ve daha fazlasını içerir. Okul çocukları, iş ve iş için, seyahat ve sertifika almak için talimatlar vardır.

Programlar:

 • A1 - başlangıç;
 • A2 - dinlediğini anlamayı geliştirmek, telaffuz pratiği yapmak;
 • В1 - dil gelişimi;
 • B2 - iletişim özgürlüğüne ulaşmak;
 • C1 - İngilizcede neredeyse anadil gibi akıcılık;
 • C2 neredeyse anadili.

Avantajlar:

 • komisyonsuz bir banka hesabına ödeme;
 • kişisel hesabınız aracılığıyla ilerlemeyi izlemek;
 • bireysel egzersiz seçimi;
 • bilgi seviyesini belirlemek için bir test var;
 • öğrenci destek servisi "bakım departmanı";
 • ücretsiz tanıtım toplantısı;
 • web seminerleri, sohbet ve edebiyat kulüpleri;
 • sitenin niteliksel özellikleri;
 • iyi tavsiyeler.

Dezavantajları:

 • pahalı bireysel eğitim.

Beyaz Tavşan

https://wrabbit.ru/

12 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren sanal bir yabancı dil okulu. Personel 140 uzman içerir. Okulun popülaritesi kurs, öğretmen ve ders saati seçme becerisine dayanmaktadır. Dersler Skype üzerinden yapılır, öğretmenlerin profesyonelliği ilgili sertifikaların ve eğitim belgelerinin varlığı ile doğrulanır. Derslerin süresi 45, 60 ve 90 dakikadır.

Programlar:

 • genel kurs;
 • iş kursu;
 • seyahat dili;
 • sınavlara hazırlanmak.

Avantajlar:

 • ilk deneme dersi ücretsizdir;
 • bireysel eğitim programı;
 • derslerin sıklığını ve süresini seçebilirsiniz;
 • gerekirse öğretmen değiştirilir;
 • herhangi bir ödeme yöntemi mümkündür;
 • bir indirim sistemi geliştirildi;
 • her öğrenciye kişisel bir yönetici eklenir;
 • ücretsiz konuşma kulübü;
 • bütçe fiyatları.

Dezavantajları:

 • kötü site;
 • açıklama çok az bilgi içeriyor.

Go-International.RU

https://go-international.ru/

Telefon: 8 (800) 511-41-88

Müşterileri büyük Rus ve uluslararası şirketler olan uzman bir çevrimiçi okul - Gazprom Neft, Sberbank, Megafon, Solgar ve diğerleri. Şirket, bir yabancı dil öğretmek için en son pedagojik teknolojileri, ileri teknikleri ve her öğrenciye bireysel bir yaklaşımı uygulamaktadır. Sınıflar hem bireysel hem de küçük gruplar halinde yapılır. Öğretmenler uluslararası niteliklere sahiptir. Gerekli çalışma kılavuzları dijital formatta sağlanır. Eğitim süreci, ses ve video materyallerinin yanı sıra etkileşimli ödevlerin kullanıldığı ücretsiz ZOOM programına dayanmaktadır. Gerekli tüm bilgiler, istediğiniz kursu da satın alabileceğiniz resmi web sitesinde mevcuttur.

Talimatlar:

 • konuşma dili;
 • iş;
 • Profesyonel alanda İngilizce;
 • uluslararası sınavlara hazırlık.

Avantajlar:

 • indirim ve promosyon sistemi;
 • teşvik edici motivasyon;
 • sözlü iletişim uygulamasına büyük ilgi;
 • dil engelinin ortadan kaldırılması;
 • indirim ödeme programı;
 • 24 saat çalışma programı;
 • ücretsiz ilk 45 dakikalık ders;
 • ucuz grup dersleri.

Dezavantajları:

 • pahalı bireysel eğitim.

Engforme

https://engforme.com/

Telefon: +7 (499) 404 06 40

Üç ayda pratik İngilizce öğretmeyi vaat eden bir okul. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli eğitim biçimleri vardır - bağımsız çalışma için video kursları ve / veya bir öğretmenle dersler. İlk seçenek, yazarın video kurslarından biri olan TOEFL veya IELTS'de kendi kendine çalışmayı içerir. Her iki program da üç aylık bir süre içinde 45 dakikalık 30 video dersinden oluşmaktadır. Çalışma materyalleri ve pratik eğitim içeren bir çalışma kitabı da verilmektedir. Video kursu, bir öğretmenle Skype üzerinden 12 bireysel dersle desteklenebilir. Bu, konuşma ve dilbilgisinin ayrıntılı olarak detaylandırılmasına izin verir. Sınav ve dilbilgisi dersleri de var. İsterseniz, bir öğretmenle (Rusça konuşan, anadili veya VIP uzmanı) bireysel olarak çalışabilirsiniz, her dersin süresi seçim için 45 veya 60 dakikadır.

Talimatlar:

 • yurt dışında çalışmak;
 • Sınav hazırlığı;
 • uluslararası sertifikalar almak;
 • İngilizce konuşulan bir ülkeye göç;
 • turizm ve seyahat;
 • iş ve iş.

Avantajlar:

 • ücretsiz deneme dersi;
 • video bilgi tabanına erişim;
 • yetkili uzmanlar;
 • malzemenin asimilasyonunda yardım;
 • çevrim içi sohbet;
 • web sitesi üzerinden uygun bir öğretmenin hızlı seçimi;
 • her ders ayrı ayrı ödenebilir;
 • geniş bilgi tabanı.

Dezavantajları:

 • küçük personel;
 • bitmemiş site.

İngilizce Bulmaca

https://puzzle-english.com/

Bir web sitesini ve mobil uygulamaları tek bir komplekste birleştiren çevrimiçi bir platform. İngilizce dilinin kendi kendine çalışması için tasarlandı - dinlediğini anlama, okuma, telaffuz, yeni kelimeler öğrenme ve çok daha fazlasını geliştirmek. Tüm dil becerilerini geliştiren özel olarak tasarlanmış simülatörler sayesinde eğitim süreci eğlenceli bir şekilde gerçekleşir. Öğrencilere ayrıca bir dizi heyecan verici alıştırma, çeviri ve gramer becerilerini uygulamak için mini oyunlar, belirli bir öğrencinin temel bilgilerine dayalı kişisel bir plan, kelime eğitimi, eğitim podcastleri (sesli dersler), anadili ile etkileşim, çeviri ve İngilizce kitaplardan oluşan geniş bir dijital kitaplık sunulmaktadır. ses oyunculuk, sanal muhatapla çevrimiçi diyaloglar. Materyallere erişim sağlamak için siteye kaydolmanız ve ardından ya sınırlı bir modda ücretsiz çalışmanız ya da tam bir paket satın almanız gerekir.

Dersler:

 • telif hakkı;
 • Öğretmen yöntemi;
 • çocuk kursu.

Avantajlar:

 • harika site;
 • kişisel eğitim programı;
 • çeşitli ders türleri;
 • kişisel bir plan üzerinde 7 günlük ücretsiz eğitim;
 • yazarın çeşitli konulardaki programları;
 • bilgi seviyesini belirlemek için bir sınava girme fırsatı;
 • herhangi bir karmaşıklık alıştırması;
 • büyük miktarda eğitim içeriği;
 • bir geri bildirim formu var;
 • ortaklardan hediyeler;
 • haber bültenlerine üyelik;
 • iOS ve Android uygulamaları;
 • çeşitli testler.

Dezavantajları:

 • kişisel bir öğretmenle ders verme imkanı yoktur.

Derecelendirmede listelenen okullarla veya daha ilginç seçeneklerle etkileşimde bulunma deneyiminiz varsa, yorumlarda bize bildirin.

İNCELEME BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Şartları okudum Kullanıcı Sözleşmesi *