2020 İçin En İyi Yüz Keyfi

0

Modern kozmetik endüstrisi çok çeşitli yüz bakım ürünleri üretmektedir. Serumlar, losyonlar, yağlar, tonerler, köpükler ve diğer ürünler, birçok kızın kozmetik çantasına sıkıca yerleştirilmiştir. Yüz sıvısı, cilt bakım ürünlerindeki en yeni ürünlerden biridir. Bu ürün cildin uzun süre taze ve ışıltılı görünmesini sağlar.

"best-tr.designuspro.com" sitesinin editörleri sizin için 2020 için en iyi hislerin bir derecelendirmesini hazırladı.

Ne olduğunu

Sıvı, bir tür krema analogudur, ancak böyle bir ürün yağ içermez ve bu nedenle hafif, narin ve havadar bir dokuya sahiptir. Bu ürün yağlı ve karma ciltler için mükemmel bir bakımdır. Jel kıvamı anında emilir ve arkasında yağlı bir parlaklık bırakmaz. Dermise yoğun dokularla aşırı yüklenmek istemediğinizde sıcak havalarda nemlendirici olarak kullanılması da önerilir.

Nedir

Böyle bir ürünü kullanmanın amacı farklı olabilir, alıcı her şeyden önce cildinin ihtiyaçlarına odaklanmalıdır. Temel olarak, sıvı krem ​​aşağıdaki türlere ayrılır:

Nemlendirici

En yaygın kullanım amacı. Yukarıda bahsedildiği gibi krem, bileşiminde yağ içermez, bu nedenle epidermisin hidrasyonu, ürünün hyaluronik asit ve doğal bitki özleri ile doyurulmasıyla sağlanabilir. Bu bileşim, ürünün her türlü cilt için kullanılmasına olanak tanır, gözenekler tıkanmaz, yüz taze ve dinlenmiş görünür. Bu sıvılar makyaj bazı olarak kullanılabilir.

Güneş kremi

Bu ürün, yüzü doğrudan güneş ışığının olumsuz etkilerinden korumak için tasarlanmıştır. Sanılanın aksine krema sadece yaz aylarında değil yıl boyunca kullanılmalıdır. Ultraviyole radyasyon kışın bile aktiftir ve erken yaşlanmaya neden olabilir. Yüzünüzün kırışıklıklar ve yaşlılık lekeleri ile "güzelleşmesini" istemiyorsanız, makyaj bazı olarak her gün yüksek SPF sıvısı kullanın.

Ton eşitleme

Bu tür amaçlar için kullanılan sıvı, yüzdeki küçük kusurları gizleyebilir. Ancak bu ürün sadece makyajın sonraki aşamaları için bir hazırlıktır, sıvı ciddi kusurları kapatamayacaktır.

Gençleştirici

Bu ürün, kırışıklıkları doldurabilen ve yüzü gözle görülür şekilde gençleştirebilen aktif maddeler içerir. Düzenli olarak uygulamak, yaşlanma belirtilerini yumuşatabilir ve yeni kırışıklıkların ortaya çıkmasını önleyebilir. Ayrıca ürünün özel bileşimi cildi pürüzsüzlüğe ve elastikiyete geri döndürür, ayrıca gençleştirici sıvı ayrıca hücreleri nem ve oksijenle doyurur.

Kompozisyon

Bu araçların bileşenleri her zaman benzerdir. Her şeyden önce, aşağıdaki malzemeleri sıvı kremde bulacaksınız:

 • Doğal bitki özleri.En çok kullanılanlar aloe vera (cildin yenilenmesi ve elastikiyetinin yenilenmesi), çay ağacı esansiyel yağı (kurur ve antiseptik etkiye sahiptir), nergis ve papatya (temizler, iltihabı tedavi eder), salatalık özüdür (tazeler).
 • Hyaluronik asit - cildi canlandırmak, hızlıca nemlendirmek için tasarlanmıştır.
 • Kolajen - böyle bir bileşen kırışıklıkları doldurur ve bu da belirgin bir yaşlanma karşıtı etkiye yol açar;
 • Polimerler - hücrelerdeki nemi hapsederek cildin kurumasını önler. Gün boyu hidrasyon sağlar.
 • Yansıtıcı Parçacıklar - sağlıklı bir parlaklık ve ferahlık için.
 • Amino asitler - epidermisi iyileştirebilir, rejenerasyonu artırabilir.
 • Mineral kompleksleri - faydalı maddelerle doyurun.

Ana seçim kriterleri

Doğru sıvı seçimi, yüzünüzün durumunu ve sağlığını büyük ölçüde etkiler. Uygun bir ürün ararken şu ipuçlarını izleyin:

 1. Yağlı ve karma cilde sahip kızların yanı sıra T bölgesinde parlaklık, iltihaplanma ve siyah noktalar ile karakterize edilen kızlar için, anti-enflamatuar ve antiseptik kompleksler içeren ürünler satın almanızı öneririz. Ürünün kıvamı sıvı ve ağırlıksızdır, yüzey mattır.
 2. Kuru epidermis her zaman özellikle hassas olmuştur. Hyaluronik asit içeren bir sıvı ve hava ve rüzgar koruma kompleksi onun için uygundur. Ürünün dokusu hassas ve havadardır.
 3. Uçucu yağlar ve doğal içerikli ürünler hassas ve olgun ciltler için uygundur. Bu bileşim kızarıklığı yatıştırmak, gidermek ve tahrişi gidermek için tasarlanmıştır. Ayrıca amino asit kompleksini de unutmayın.

Nasıl kullanılır

Sıvı kullanımı, deneyimsiz kızlar arasında bile makyaj açısından soru sormamalıdır. Bununla birlikte, ürünün nasıl doğru şekilde kullanılacağına dair talimatlar zarar vermez.

Aşama 1: Sıvıyı uygulamadan önce cildinizi normal bakım ürünlerinizle temizleyin. Yüzde makyaj kalıntısı olmamalıdır. Ovma kullanıyorsanız, sıvıyı uygulamadan önce uygulanmalıdır.

Aşama 2: Ürünü parmak uçlarınızla hafif nemli bir yüze uygulayın. Uygulama nazik olmalı, eller de önceden yıkanmalıdır.

Aşama 3: Sıvı cilde tamamen emilmelidir. Ancak o zaman makyaj yapılabilir.

Ayrıca sıvının kışın ve donma döneminde kullanılmasının kabul edilemez olduğunu da unutmayın. Bu ürünün parçacıkları kristalleşebilir ve epidermise zarar verebilir. Ek olarak, böyle bir kremin bileşimi, kışın vücudun ihtiyaçlarını karşılamamaktadır.

2020 için en iyi yüz sıvılarının sıralaması

Üst kısım, müşteri incelemeleri ve kozmetikçilerin tavsiyeleri dikkate alınarak derlendi.

Natura Siberica kuru, hassas ve ciltler için temizleme sıvısı

Sıvı, sabah ve akşam yüzünüzü yıkamak için tasarlanmıştır. Bu üretici doğal bileşimi ile bilinir; bu tür ürünlerin kullanımı en hassas ciltler için güvenlidir. Ürün sadece makyajı etkili bir şekilde temizlemek ve durulamakla kalmaz, aynı zamanda nemlendirir ve rejenerasyon süreçlerini uyarır.

Kremin bileşimi, aralia, Rhodiola rosea, F vitamini gibi yararlı bileşenleri içerir. Tüm bitkisel içerikler, Rusya'nın ekolojik olarak temiz alanlarında toplanır. Temizleyicinin düzenli kullanımı cildinizin sıkılığını geri kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca ürün olumsuz çevresel faktörlere karşı koruma sağlar.

Bu ürün paraben, renklendirici veya koku içermez.

Natura Siberica kuru, hassas ve ciltler için temizleme sıvısı

Avantajlar:

 • hoş ve nazik bir koku;
 • doğal kompozisyon;
 • zararlı bileşenlerin yokluğu;
 • kozmetikleri iyi temizler ve temizler;
 • ekonomik tüketim;
 • hafif doku.

Dezavantajları:

 • gözlerle teması halinde mukoza zarlarını tahriş eder.

Ortalama maliyet 250 Rus rublesidir.

Kiehl's Skin Rescuer Stresi Azaltan Günlük Nemlendirici

Amerikalı üreticinin sıvısı, pazar liderlerinden biridir. Maliyetinin yüksek olmasına rağmen çoğu kadın bu ürünü tercih ediyor. Uygulamanın temel amacı nemlendirmedir.Ayrıca ürün, agresif faktörlerin sık sık stres ve olumsuz etkilerine maruz kalan ciltlerin bakımına yöneliktir.

Kremin uzun süreli kullanımı, yara iyileştirici, yatıştırıcı özellikler sağlayacaktır. Ayrıca ürün yüzdeki kızarıklık ve pullanmayı giderir, zamanla daha az mat ve daha bakımlı hale gelir.

Bileşim shea yağı içerir, bu nedenle bu ürün yağlı cilde sahip kızlar için kontrendikedir. Ek olarak, bileşim papatya özü, manoz (şeker molekülü), kuşburnu özü içerir.

Kiehl's Skin Rescuer Stresi Azaltan Günlük Nemlendirici

Avantajlar:

 • resmi web sitesi üzerinden satın alırken bir hediye alırsınız;
 • nemlendirir;
 • yağlı bir parlaklık bırakmaz;
 • kokusuz;
 • cildi parlatır.

Dezavantajları:

 • gözenekleri tıkar;
 • rahatsız edici olabilir;
 • yüksek fiyat.

Ortalama maliyet 3.000 Rus rublesidir.

Planeta Organica Yüz Kremi Sıvısı

Ve bir başka tanınmış organik kozmetik markası. İçeriğindeki aktif madde hyaluronik asit sayesinde sıvı tüm cilt tiplerine uygundur. Ayrıca yara iyileştirici etkisi olan birçok bitki özü, vitamin ve pantenol içerir.

Bu ürünün sık kullanımı ile cilt vitaminlerle zenginleştirilir, temizlenir ve sağlıklı bir ışıltı kazanır.

Planeta Organica Yüz Kremi Sıvısı

Avantajlar:

 • hoş koku;
 • doğal kompozisyon;
 • verimlilik;
 • kalite ve fiyat oranı.

Dezavantajları:

 • yapışkan kıvam.

Ortalama maliyet 350 Rus rublesidir.

Dr. Stern. Yüz sıvısı A, E, F nemlendirici

Cildiniz halsiz, donuk ve şimdiden bir kırışıklık ağıyla kaplanmaya mı başladı? Daha sonra epidermisi faydalı maddelerle, özellikle de vitaminlerle doyurmak için tasarlanmış bu ürüne dikkat edin. Ürün tüm cilt tiplerine uygundur ve sabah-akşam kullanılmalıdır. Bileşim parabenler ve tehlikeli toksik maddeler içermez. Ürünün aktif formülü, yüzünüze sağlıklı bir görünüm kazandırmak ve yaşlanma sürecini yavaşlatmak için tasarlanmıştır.

Sıvı, makyaj malzemesi olarak kullanılabilir, ürünün üzerine uygulanan herhangi bir fondöten özelliklerini değiştirmez. Ayrıca sıvı kullanımı makyajı daha dayanıklı hale getirebilir. Doku hassastır, sıvı hızla emilir ve arkasında göze çarpmayan bir koku bırakır.

Dr. Stern. Yüz sıvısı A, E, F nemlendirici

Avantajlar:

 • hafif yapışkan olmayan kıvam;
 • film benzeri bir his bırakmaz;
 • nemlendirir;
 • iyi kompozisyon;
 • kabul edilebilir maliyet;
 • hızla emilir.

Dezavantajları:

 • satışta bulmak zor.

Ortalama maliyet 300 Rus rublesidir.

NIVEA makyaj uzmanı nemlendirici 2'si 1 arada

Ürün, alerjiye yatkın kuru, hassas ciltlerin bakımı için özel olarak formüle edilmiştir. Sıvı kremin hassas formülü, epidermisin dekoratif kozmetiklerin daha fazla uygulanması için hazırlanmasını sağlar.

Ürün, cilt için çok faydalı olan E vitamini içerir - gençliği korur ve epidermisin kalitesini artırır. Kompozisyonda nergis varlığına da dikkat etmek önemlidir. Antiinflamatuar etkiye sahiptir ve cildi nazikçe temizler. Ek olarak, bileşenler arasında nilüfer özü bulunur, cildi nemlendirir, elastikiyetini, tazeliğini ve gençliğini geri kazandırır. Bileşim parabenler ve boyalar içermez. Kullanım talimatları: Makyajı kullanmadan önce nazik dairesel hareketlerle sıvıyı uygulayın.

NIVEA makyaj uzmanı nemlendirici 2'si 1 arada

Avantajlar:

 • hoş aroma;
 • hassas doku;
 • çabuk emer;
 • mükemmel bir makyaj tabanıdır.

Dezavantajları:

 • uygulandığında topaklar halinde yuvarlanır;
 • film benzeri bir his bırakır.

Ortalama maliyet 300 Rus rublesidir.

La Roche-Posay HİDRAFAZ YOĞUN ZENGİN

Son yıllarda termal suya dayalı kozmetik ürünler özellikle popüler olmuştur. Bu ürün, bu tür bakımın temsilcilerinden biridir. Sıvı ayrıca bu ürünün kullanımını iki kat etkili kılan hyaluronik asit içerir.

Hoş jel dokusu cilde nazikçe dağıtılır, anında emilir ve geride hiçbir yağlı kalıntı bırakmaz.Kremi uyguladıktan sonra, anında bir rahatlık ve nemlilik hissi hissedeceksiniz ve düzenli kullanım sizi sonsuza kadar gergin cilt ve donuk teninizden kurtaracaktır. Ayrıca bileşim, epidermisi yumuşatan, besleyen ve cildin koruyucu işlevlerini artıran shea yağı içerir. Ürünün ambalajı ayrıca belirtilmelidir. Sıvı, hava ve dolayısıyla zararlı mikroorganizmaların pakete girmesini önleyen bir dağıtıcıya sahip bir şişede bulunur.

La Roche-Posay HİDRAFAZ YOĞUN ZENGİN

Avantajlar:

 • kadifemsi ışıltılı cilt;
 • verimlilik;
 • tahrişi ve kızarıklığı giderir;
 • hoş tutarlılık.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat;
 • yağlı ciltler için uygun değildir.

Ortalama maliyet 1.300 Rus rublesidir.

Floralis Energy of Minerals - tonlama etkisi olan sıvı krem

Bu araç, günün her saatinde taze ve doğal görünmenizi sağlayacaktır. Sıvının özel formülü yüze hoş bir ton vermeyi amaçlamaktadır.

Ürün şunları içerir: deniz kollajeni, hyaluronik asit, bir mineral kompleksi, gül esansiyel yağları ve çay ağacı. Bu tür bileşenler, epidermisin tam hidrasyonunu, gerekli tüm maddelerle doygunluğu sağlayabilir. Ayrıca, uçucu yağların varlığı tahrişi hafifletebilir ve ciltte iltihabı azaltabilir. Ürünün düzenli kullanımı yüzünüze taze, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandıracaktır.

Floralis Energy of Minerals - tonlama etkisi olan sıvı krem

Avantajlar:

 • düşük maliyetli;
 • verimlilik;
 • makyajı düzeltir.

Dezavantajları:

 • film benzeri bir his bırakır;
 • en doğal kompozisyon değil.

Ortalama maliyet 100 Rus rublesidir.

LUMENE Invisible Illumination Tinted Fluid Serum

Daha kaliteli ve daha pahalı bir yüz sıvısı satın almak istiyorsanız, bu araca dikkat edin. Bu üretici, etkili ve verimli kozmetik ürünleriyle birçok kız tarafından bilinir. Bahsettiğimiz sıvı serum bir istisna değildir.

Yaratıcılara göre böyle bir ürün, bakım ve makyaj arasındaki sınırları ortadan kaldırıyor. Hafif serum, neredeyse görünmez ve şeffaf bir örtücülük sağlayarak cildin içten dışa doğal, taze ve ışıltılı görünmesini sağlar. Dilerseniz sıvıyı birkaç katman halinde uygulayabilirsiniz, o zaman tonlama etkisi daha belirgin hale gelecektir, ancak aynı zamanda epidermis yoğun dokularla aşırı yüklenmeyecektir. Neler dahildir: taban - kaynak suyu. Kuzey bulut üzümü, cildi peptitler ve amino asitlerle doyuran bir bakım bileşeni olarak sunulur. Ayrıca serum, yüze parlaklık ve ışıltı veren doğal pigmentlerle zenginleştirilmiştir.

LUMENE Invisible Illumination Tinted Fluid Serum

Avantajlar:

 • hafif ve hassas doku;
 • hoş koku;
 • tam hidrasyon;
 • cilt tonunu ve rahatlığını eşitler;
 • ekonomik tüketim.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat;
 • gölge herkese uygun değil.

Ortalama maliyet 1.900 Rus rublesidir.

Biocon güneş koruyucu sıvı krem ​​SPF 30

Cildiniz pigmentasyona ve foto yaşlanmaya eğilimli ise, bu çok işlevli sıvıyla cildi geri yükleyebilirsiniz. UV koruması en hassas cildi rahat ettirecektir. Bu ürünün herhangi bir cilt tipine sahip her yaştaki kadın tarafından kullanılması önerilir. Ek olarak, bu sıvı mükemmel bir makyaj bazı olacaktır.

Ürünün özel formülü sadece güneş ışınlarından korumakla kalmaz, aynı zamanda epidermisi nemlendirerek faydalı maddelerle doyurur.

Biocon güneş koruyucu sıvı krem ​​SPF 30

Avantajlar:

 • UV koruması;
 • yağlı olmayan tutarlılık;
 • makyaj tabanı olarak kullanılabilir;
 • verimlilik.

Dezavantajları:

 • bileşimdeki parabenler;
 • zayıf emilir.

Ortalama maliyet 100 Rus rublesidir.

7 GÜN Illuminate me Rose Kız 4'ü 1 Arada Radiant Fluid Yüz Kremi

Derecelendirmemizi tamamlamak, hassas ciltler de dahil olmak üzere her ciltte kullanıma uygun bir sıvıdır. Bu ürün sadece bakım bileşenleri değil, aynı zamanda yansıtıcı parçacıklar da içerir. Böylece, sadece bakımlı ve makyajın sonraki aşamaları için hazırlanmış bir cilde sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda güzel ışıltılı bir yüze de sahip olursunuz.

Sıvının rengi tozlu, dokusu hafif ve ağırlıksız. Uygulamadan sonra krem ​​cilde ağırlık vermeyen ince bir tabaka halinde serilir. Ayrıca ürün, fosforlu kalem olarak tek başına da kullanılabilir.

7 GÜN Illuminate me Rose Kız 4'ü 1 Arada Radiant Fluid Yüz Kremi

Avantajlar:

 • çok işlevlilik;
 • hassas doku;
 • güzel ambalaj;
 • hoş aroma.

Dezavantajları:

 • birkaç yansıtıcı parçacık.

Ortalama maliyet 350 Rus rublesidir.

Derecelendirmede açıklanan ürünleri kullanma deneyiminiz varsa, görüşlerinizi yorumlara yazın.

İNCELEME BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Şartları okudum Kullanıcı Sözleşmesi *