2020 için en iyi günlükler ve organizatörler

0

Her yıl günlük ve organizatör çeşitleri önemli ölçüde artmaktadır. Üreticiler, müşterilerin ihtiyaç ve gereksinimlerine uyum sağlayan yeni modeller yayınlar. Seçimi büyük ölçüde zorlaştıran hem günlüklerin hem de organizatörlerin birçok çeşidi vardır. İşinizi kolaylaştırmak ve en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olmak için, "best-tr.designuspro.com" sitesinin yazı işleri ekibi, 2020 için en iyi ajanda ve günlüklerden bir seçim sunar.

Çeşitler

Bir günlüğün ne olduğu hakkında konuşmaya değmez, çünkü herkes zaten ne olduğunu anlıyor. Ancak herkesin çeşitleri ve temel farklılıkları hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Bugün üreticiler aşağıdaki çeşitleri sunmaktadır:

 1. Planlama, dar ve dikdörtgen bir defterdir. Sayfası, her biri haftanın bir gününü gösteren yedi sütuna bölünmüştür.
 2. İş günlüğü - temel farkı, her ay için planlama projeleri için yer bulunmasıdır.
 3. Düzenli bir günlük, her gün için görevleri planlamak için bir yer sağlayan günlük bir planlayıcıdır.

Ayrıca özelliklerine bağlı olarak tüm günlükler:

 1. Tarihli - küçük bir arka plan bilgisiyle başlar. Her sayfa gün, ay ve yılı gösterir.
 2. Tarihsiz - referans bilgileriyle başlar. Belirli bir tarih ve saat için bilgilerin kaydedilmesine yardımcı olmak için sayfalara geçici işaretler uygulanır.
 3. Yarı tarihli - ayrıca arka plan bilgileriyle başlarlar. Sayfalar gün, ay ve günlerin listesi hakkında bilgiler içerir.

Bir düzenleyici, hayatı çok daha kolay hale getirmeye ve görevleri basitleştirmeye yardımcı olan ve belgeleri düzenli tutmaya yardımcı olan kişisel bir asistandır. Üstelik kullanışlı olması için doğru şekilde kullanabilmeniz gerekiyor. Düzenleyici, bir adres defteri, takvim, bilgileri düzenlemek için bir not defteri ve ek cepler içeren küçük bir kitaptır. Bu aksesuarların geliştirilmesiyle, her şeyin ve küçük şeylerin mükemmel bir düzen içinde olabileceği yeni modeller her yıl ortaya çıkıyor.

Günümüzde üreticiler, A5 yapraklı organizatörlere ek olarak, çanta, ayakkabı, kıyafet, ilaç ve mutfak eşyalarını saklayabileceğiniz modeller sunmaktadır. Organizatörler, modern bir insanın hayatında kesinlikle yeri doldurulamaz ve hayatı büyük ölçüde kolaylaştırır. Ayrıca elektronik düzenleyiciler de var. Bunlar not almak ve zamanınızı planlamak için özel programlardır. Bu tür programlar bir bilgisayara, tablete veya akıllı telefona yüklenir. Ama var olduklarını herkes bilmiyor.

Doğru olan nasıl seçilir

İyi bir planlayıcı seçmek ilk bakışta göründüğü kadar kolay değildir. Zorlukların çoğu geniş ürün çeşitliliğinden kaynaklanmaktadır. Uygulamada görüldüğü gibi, çoğu kişi bunları başka amaçlar için kullanıyor. Bu nedenle, satın almadan önce, öncelikle buna ihtiyaç olup olmadığına ve ne için gerekli olduğuna karar vermelisiniz.

Günlükler, önemli bilgileri gün ve saate göre kaydetmek için tasarlanmıştır. Bu gerekli değilse, ciltli bir defter tercih etmek en iyisidir.

Bir günlüğe gerçekten ihtiyaç varsa, o zaman tarih damgalı modelleri tercih etmek en iyisidir. Tabii ki yılın Ocak ayından itibaren beklendiği gibi başlaması durumunda. Örneğin, öğrenciler veya öğretmenler için çalışma yılı Eylül ayında başlar, bu nedenle bu durumda tarihi olmayan kopyaları satın almak en iyisidir. Ofis işleri için masaüstü planlaması idealdir.

Ayrıca ürünün kalitesine de özel dikkat gösterilmelidir çünkü bütün bir yıl hizmet vermesi gerekecektir. Maliyet, kapağın kalitesine bağlıdır.

2020 için en iyi günlükler

Günlük seçerken öncelikle neye ihtiyacınız olduğuna ve her durumda hangi boyutun en uygun olacağına karar vermelisiniz. A5 formatının günlükleri bugün en popüler olarak kabul edilir. Hem boş zamanınızı hem de çeşitli görevlerin performansını planlamanıza izin verir.

Alice Harikalar Diyarında

Bu kullanışlı ve çok işlevli aksesuar, yeri doldurulamaz bir yardımcı olacak. Sağdaki sayfa fikirleri ve notları yakalamak içindir, solda ise haftalık randevular görüntülenir. İşlevselliği ve modern tarzı sayesinde mükemmel bir yardımcı olacak.

Ortalama maliyet: 2393 ruble.

günlüğü Alice Harikalar Diyarında

Avantajlar:

 • Kolaylık;
 • işlevsel;
 • modern tarz.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat.

Collezione Renk-2

Yaklaşan tüm etkinlikleri düzenlemenize yardımcı olacak kullanışlı bir günlük. Tüm planlar ve kayıtlar her zaman gözünüzün önünde olacak. İçinde gezinmek çok kolay.

Geliştirme sırasında sadece ileri teknolojiler kullanıldı. İlginç tasarım ve işlevsellikte farklılık gösterir. Kapak suni deriden yapılmıştır. Günlük, hayatı çok daha kolay hale getirmeye ve önemli olayları kaçırmamaya yardımcı olan 136 A5 tilki içerir.

Ortalama maliyet: 645 ruble.

Collezione Renk-2

Avantajlar:

 • işlevsellik;
 • iyi kalite;
 • modern tarz;
 • Düşük fiyat.

Dezavantajları:

 • bulunamadı.

Moleskine Klasik Yumuşak Cep

En ünlü ve gelişmiş günlük planlamacılardan biri. Bir İtalyan şirketi tarafından üretilmiştir. Yaratıcı bireyler tarafından tercih edilen bu günlüklerdir. Yumuşak ciltleme. Yaprak sayısı 200 adettir. Karar verdi. Kartvizitler için bir cep ve bir kayış da vardır. Arka plan bilgileriyle başlar.

Ortalama maliyet: 1600 ruble.

Moleskine Klasik Yumuşak Cep

Avantajlar:

 • kısalık;
 • mükemmel kalite;
 • iyi kağıt;
 • işlevsellik.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat.

Kağıt sanatı sevinç kitabı

Bu ciltli suni deri dizüstü bilgisayar, çok yönlülüğe ve kaliteye değer verenler için mükemmel bir seçimdir. 96 A5 yaprak içerir.

İç blok dikilir, bir çizgi halinde tonlu kağıttan yapılmıştır. Defterin köşeleri yuvarlatılmış, arka tarafında bir cep, ayrıca bir dokuma ve sabitlemek için bir elastik bant vardır. Çin'de üretilmesine rağmen kaliteli ve işlevselliği ile ayırt edilmektedir.

Ortalama maliyet: 1064 ruble.

Kağıt sanatı sevinç kitabı

Avantajlar:

 • imalatta sadece yüksek kaliteli suni deri kullanılır;
 • elastik bir bandın varlığı;
 • mükemmel kalite;
 • işlevsellik.

Dezavantajları:

 • çok fazla sayfa değil.

Daycraft Yönetici Günlüğü

2020 tarihli bir günlük. Kapak hakiki deriden yapılmıştır. Yumuşak, pürüzsüz ve dokunuşu çok hoş. Günlük 200 yaprak A5 formatından oluşmaktadır.

Deri kaplama ve sabitleme elastik bandı sayesinde bu seçenek çok sağlam ve ilginç görünüyor.

Ortalama maliyet: 1065 ruble.

Daycraft Yönetici Günlüğü

Avantajlar:

 • hakiki deri kılıf;
 • sağlam görünüm;
 • yüksek kalite.

Dezavantajları:

 • bulunamadı.

2020 için en iyi organizatörlerin değerlendirmesi

Her yıl daha az insan kağıt günlükleri kullanıyor. Çoğu zaman, insanlar her şeyi elektronik olarak depolar. Ama yine de kağıt medyayı kullanmayı tercih edenler var.Özellikle bu tür insanlar için 2020 için en iyi organizatörleri seçtik.

Moleskine Alet Kemeri

Büyük dizüstü bilgisayarlar ve diğer aksesuarlar için özel olarak tasarlanmıştır. Ciltli olarak yapılmıştır. Organizatör sayesinde kalem ve kalemlerden akıllı telefonunuza kadar her türlü küçük şeyi tek bir yerde saklayabilirsiniz. Tüm küçük şeylerin elinizin altında olmasını istiyorsanız ve zaman planlanmışsa, o zaman kesinlikle bu seçeneği göz önünde bulundurmanız gerekir. Varlığı boyunca, bu organizatörlerin üretimini yapan şirket, kendisini yalnızca olumlu tarafta kurmuştur. Her yıl daha fazla insan bu şirketin ürünlerini tercih ediyor.

Ortalama maliyet: 2100 ruble.

Moleskine Alet Kemeri

Avantajlar:

 • yüksek kalite;
 • ferahlık;
 • Kolaylık.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat.

Bruno visconti ciak

Zamanını net bir şekilde planlamaya ve önemli bilgileri yapılandırılmış bir şekilde yazmaya alışkın olanlar için vazgeçilmez bir aksesuardır. Organizatörün üretiminde sadece yüksek kaliteli aşınmaya dayanıklı malzemeler kullanılmaktadır. Ürünün dayanıklılığını ve iddiasızlığını sağlayan onlardır. Organizatör, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklı suni deriden yapılmıştır. İçeride, üreticiler, boyut ve şekil bakımından birbirinden farklı birçok ceple donattı. Bu ürünle plastik kartları, belgeleri, paraları, biletleri ve diğer gerekli küçük şeyleri saklayabilirsiniz. Kayıtlar için, üretici, en önemli tüm bilgileri saklayabileceğiniz 64 sayfa yüksek kaliteli kağıt sağlamıştır. Organizatör kalitesi ve pratikliği sayesinde uzun süre hizmet verecek ve estetik görünümünü koruyacaktır.

Ortalama maliyet: 2505 ruble.

Bruno visconti ciak

Avantajlar:

 • ferahlık;
 • yüksek kaliteli metaryeller;
 • dayanıklılık;
 • pratiklik.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat.

Düzenleyici defter 50L, А5 Ataşe Seçimi

Aksesuar, üreticiler tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Belgelere bir şeyler yerleştirmek ve onlara engelsiz erişim sağlamak. Organizatör, şık görünümü ve imalat sırasında kullanılan yüksek kaliteli malzemeleriyle öne çıkıyor. Poliüretandan yapılmış, mıknatısla kapatılmış aksesuar. İçeride 50 yaprak bej kağıt var. Üretici, aksesuarda notlar, kartvizitler, belgeler veya küçük bir telefon için kağıt saklayabileceğiniz kullanışlı bir cep sağlar. Her sayfada düzgün bir yırtma çizgisi sağlayan ve yırtık kağıtları daha sonra herhangi bir klasöre sarma yeteneği sağlayan delik vardır. Tüketici açısından bakıldığında, kapağın elastik tasarımı aksesuarı pratik hale getirir ve düşük ağırlığı onu her yere yanınızda taşımanıza olanak tanır. Bu düzenleyici ile önemli bir etkinliği asla kaçırmayacaksınız ve ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaları yanınızda taşıyabileceksiniz.

Ortalama maliyet: 982 ruble.

Düzenleyici defter 50L, А5 Ataşe Seçimi

Avantajlar:

 • yüksek kalite;
 • ferahlık;
 • Kolaylık;
 • kabul edilebilir fiyat;
 • işlevsellik.

Dezavantajları:

 • sabitleyici elastik bant yoktur.

Pulları saklamak için klasör düzenleyici A5 Docrafts

Çok sayıda cebi olan çok işlevli damga düzenleyici, tüm yaşam koşullarında harika bir arkadaştır. Aksesuarın içte ve dışta 10 adet kullanışlı cebi vardır. Pasaportunuzu, defterinizi, biletlerinizi, kredi kartlarınızı ve daha fazlasını saklayabilir. Ayrıca telefon için de kesinlikle yer olacak. Bir fermuarla kapanır. Aksesuarın içinde 4 halka vardır, bu nedenle düzenleyicide her zaman bir damga için yer vardır. Kullandıktan sonra kağıdı yenisiyle değiştirebilir ve düşük fiyatına rağmen yüksek kalitede olan bu eşsiz aksesuarı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ortalama maliyet: 690 ruble.

Pulları saklamak için klasör düzenleyici A5 Docrafts

Avantajlar:

 • Düşük fiyat;
 • iyi kalite;
 • ferahlık;
 • işlevsellik.

Dezavantajları:

 • bulunamadı.

Phoenix +, A5 + (23 * 16,5 cm) 320str

Aksesuar, en büyük Rus kağıt iş kırtasiye üreticisi tarafından üretildi. 320 sayfalık bölüme ek olarak, düzenleyiciye fermuarlı bir çanta bölmesi eklenmiştir. Kartvizitler ve belgeler için ek cepler de vardır. Sert kapak. Çevre kapağı, ciltleme malzemesi renginde ipliklerle dikilir. Organizatör, herkes için vazgeçilmez bir yardımcı olacak ve zamanınızı planlamanıza yardımcı olacaktır.

Ortalama maliyet: 1157 ruble.

Phoenix +, A5 + (23 * 16,5 cm) 320str

Avantajlar:

 • kabul edilebilir maliyet;
 • işlevsellik;
 • ferahlık.

Dezavantajları:

 • bulunamadı.

Bir günlük veya organizatör ne seçilir

Modern üreticiler, bir kişinin zamanını planlayabilmesi için birçok farklı günlük ve düzenleyici oluşturur. Bilgisayar teknolojisi çağımızda plan yapmanıza izin veren birçok program olmasına rağmen, çoğu insan hala kağıt planlayıcıları tercih ediyor.

Bir organizatör veya günlük seçmeye karar veremiyorsanız, aralarındaki farklılıkları dikkatlice anlamalısınız.

Bir günlük aslında aynı defterdir. Bloklar içinde bulunur. Çoğu zaman bu bir adres defteri, takvim ve tarihleri ​​olan bir blok günlüğüdür. Toplam sayfa sayısının altında bir yıl yeterlidir ve her biri belirli bir gün için tasarlanmıştır. Günlerin tam anlamıyla saat bazında planlandığı, yoğun bir günlük programı olan kişiler için bir günlük satın almaları önerilir. Aksi takdirde, çok fazla temiz alan olacaktır.

Organizatörlere gelince, bu planlayıcının çok sayıda avantajı vardır. Her şeyden önce bu, temelde aksesuarın kapağının yüksek kaliteli deri veya deriden yapılmış olmasıdır. Bu, aksesuarı uzun süre kullanmayı mümkün kılar. Kuşkusuz başka bir avantaj, her birinin çeşitli küçük şeyleri, kredi kartlarını, kartvizitleri ve hatta nakit parayı saklayabileceğiniz birçok ek cep ile donatılmış olmasıdır. Böylece, küçük şeyler bile her zaman elinizin altında olacaktır.

Diğer şeylerin yanı sıra, bu seçenekler mükemmel dahili içerikleriyle öne çıkıyor. Temel olarak, aksesuarın içinde bir telefon rehberi, bir takvim, bir günlük ve bir defter bulabilirsiniz. Ayrıca, düzenleyici, yalnızca gün için değil, aynı zamanda bir hafta, bir yıl veya daha uzun süre için de hedefleri ve planları yazabileceğiniz ayrı bölümler içerir.

Seçim yapabilmek için öncelikle aksesuarın ne için olduğuna ve nasıl kullanılacağına karar vermeniz gerekiyor.

Planlanan tüm işlerin ve etkinliklerin kontrol altında olabilmesi için herkesin bir organizatörü veya günlüğü olmalıdır. Bugün piyasada çok çeşitli bu tür aksesuarlar bulunmaktadır. Tam olarak hangisinin en iyisi olduğunu söylemek sorunludur. Seçim tamamen tercihlere, finansal yeteneklere ve tabii ki aksesuarın ne için kullanılması planlandığına bağlı olacak ve her zaman yanınızda kalacak. Derecelendirmemizde sunulan günlüklerden veya düzenleyicilerden birini zaten kullanıyorsanız veya diğer seçenekleri tercih ediyorsanız, görüşlerinizi yorumlarda paylaşın.

İNCELEME BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin