👜2020 için en iyi çanta markaları

0

2020'de şık bir çanta, sadece imajı tamamlayan bir aksesuar değil. Bu, bireyselliğinizi vurgulayabilen ve aynı anda gerekli tüm şeyleri içeren tam teşekküllü bir gardırop ürünüdür.

Alakalı ve şık görünmek için doğru çantayı seçmelisiniz. Modern trendler, modacılara doğru aksesuarı seçmek için geniş bir alan sağlar, ancak aynı zamanda, görüntünüzü şık ve sıradışı hale getirecek bir dizi gereksinim kalır. Seçiminizi kolaylaştırmak için, "best-tr.designuspro.com" sitesinin editörleri, her durum için en moda çantaların bir derecelendirmesini hazırladı.

Moda trendleri

Çantalar farklıdır: bazıları günlük kullanım için uygundur, bazıları yalnızca özel etkinliklere gitmek için tasarlanmıştır ve ayrıca plaj çantaları, dizüstü bilgisayarları taşımak için aksesuarlar ve sadece evrensel ürünler de vardır. dünyaya ve iyi insanlara. " Tüm bu ürünlerin ortak bir yönü vardır: şık trendler ve tasarım performansı. Peki 2020'de moda şovlarına hangi aksesuarlar hakim?

Minyatürler

Unutmayın, 2000'li yılların başlarında, küçük çantalar bir trend halindeydi ve içine bir sürü anahtar bile sığdırmak zordu. Bu sezon, bu aksesuarlar podyumlarda geri döndü. Üstelik boyutları daha da küçüldü.

Moda evleri, resmi bir görünüm için mükemmel dekorasyon olacak şekilde tasarlanmış çok sevimli modeller yaratır. Her gün böyle bir aksesuarı kullanabilmeniz pek olası değildir, el çantasının boyutları, içine bir toz kompaktından daha fazlasını koymanıza izin vermez. Ancak bir kafede buluşmak veya buluşmak için bu oldukça iyi bir seçenek.

Küresel şekiller

Yuvarlak çantalar çok şık görünüyor, bu tür modeller sular altında defilelere ve kırmızı halıya sahip. Herhangi bir renk şeması şık ve alakalı görüneceğinden, bu seçenekler çeşitli renklerde düzenlenebilir.

Büyük boy

Büyük bedenler artık şöhretlerinin zirvesindedir: paltolar, ceketler, tişörtüler, elbiseler - her şeyi birkaç beden daha büyük satın almak tercih edilir. Çantalar bir istisna değildir. Yanınızda çok sayıda eşya taşımanız gerekiyorsa, ancak aynı zamanda olabildiğince alakalı görünmek istiyorsanız, kendiniz için benzer bir model arayın. Seyahat aksesuarı veya plaj çantası olmak zorunda değil. Bu ürünler tamamen zarif bir tarzda üretilmiştir ve iş kadınlarına yakışır.

Kürk aksesuarları

Kürk modelleri de görüntüyü organik olarak tamamlayabilir. Bir akşam debriyaj çantası veya günlük bir gardırop parçası olabilir.

Giysilerinizde kategorik olarak doğal malzemelere karşıysanız, eko-kürkten (veya eko-deriden) yapılmış bir aksesuarı kolayca alabilirsiniz. Tamamen bir kürk modeli satın almanın hiç gerekli olmadığı gerçeğini de belirtmekte fayda var, süslemeli bir el çantası iyi bir seçenek olacaktır.

Mini valizler

Kübik aksesuarlar, podyumun liderleridir. Bu tür modellerin avantajları, onları çeşitli baskılar ve renkler ile herhangi bir tasarım çözümüne çevirme yeteneğidir.Ek olarak, tamamen şeffaf seçenekler en popüler olanıdır, ancak tüm modacılar birisinin çantalarının içeriğini görmesini istemez.

Taşımak

Bu, klasik çantanın varyasyonlarından biridir. Dikkate değer olan, bu tür modellerin bir dizüstü bilgisayar taşıyıcısının yerini alabilmesidir. Modern trendler sadece aksesuarın görünümünü değil aynı zamanda genişliğini de etkiler. Bir iş hanımının günlük rutinine organik olarak uyacak güzel bir gardırop öğesini kolayca seçebilirsiniz.

Ve bu tür bir klasik, şeklini mükemmel bir şekilde koruyor ve çok kadınsı görünüyor.

Bel çantaları

2020'nin lideri hala geçerli. Bu tür modeller, ihtiyaç duydukları her şeyi barındırırken, ellerini serbest bırakma fırsatı için kızlara aşık oldu.

Geometrik tasarım, renk, baskı çeşitli seçeneklerle sunulmakta olup, zevkinize ve tarzınıza göre kolaylıkla bir model seçebilirsiniz.

Timsah derisi

Veya piton derisi. Bu tür modeller günümüzde çok popüler. Bu sürüngenlerin öldürülmesine yardımcı olmak gerekli değildir. Modern endüstri, kaliteden aşağı olmayan yapay malzemelerden doğal olanlara kadar aksesuarlar üretiyor.

Mümkün olduğunca modaya uygun olmak için, parlak renklerde, tercihen mavi veya kırmızı renklerde çanta satın alın.

Kavramalar

Akşam gardırop ürünleri klasik, biraz ölçülü bir tarzda yapılmalıdır. Bununla birlikte, küçük kristallerin veya yayların varlığı yasak değildir. Aynı zamanda, uzatılmış seçenekler de çok önemlidir.

Kova çantası

Silindir şeklindeki aksesuarlar farklı boyutlarda, baskılarda, renklerde olabilir. Aksesuarın kayışı, herhangi bir malzemeden yapılmış en çeşitli uzunlukta olabilir, örneğin, metal bir zincir üzerindeki seçenekler çok popülerdir.

Sırt çantası

Son moda sırt çantaları klasik bir çanta şeklini aldı, böylece aksesuarı sadece omuzlarınıza değil ellerinize de takabilirsiniz. Bu seçenek, modacıların etkileyici bir finansal yatırım olmadan şık bir temel gardırop oluşturmasına izin verecektir.

Çanta veya paket

Bu seçenekler, büyük boyutlu modelin bir çatalı. Bu tür aksesuarlar oldukça pratiktir, günlük görünümünüze mükemmel bir şekilde uyacak ve görünümünüzü şık ve alakalı hale getirecektir.

Kitleri

Bir torba iyidir, iki çanta daha iyidir. Birçok moda evi aynı stil ve renkte şık kitler yaratır. Bu modeller ne işe yarıyor: Öncelikle temel bir gardırop kurmanıza olanak sağlayacak. İkincisi, çok kullanışlıdır, dilerseniz farklı boyutlardaki şeyleri aksesuarlara göre düzenleyebilirsiniz.

Nasıl dekore edilir

Moda podyumları sadece çantaların şekilleri ve stilleri ile birleştirilmez. Çeşitli eklemeler ve süslemeler de resminizi dönüştürebilir, ona alaka katabilir veya tam tersi olabilir.

Yazdır

En popüler çanta seçenekleri, kıyafetlerin üzerindeki baskıya uygundur. Ancak bu tür modellerin uygulanması zordur ve maliyetleri önemli ölçüde artar.

Leopar, brindle ve güçlü yırtıcı renk, moda eleştirmenlerinin yüzlerine genellikle küçümseyici bir gülümseme getiriyor. Bununla birlikte, 2020'de, özellikle görüntünüz genel olarak kısıtlanmışsa, böyle bir renk şeması oldukça önemlidir.

Renk

Bu sezonun vuruşu yeşil. Ayrıca, parlak renkler alaka düzeyini kaybetmez: sarı, kırmızı, gök mavisi. Pastel renkler de şık bir görünümü tamamlayabilir - sert bir kışın hassasiyet kimseye zarar vermez.

Kemer

Aksesuarların kayışı büyük ölçüde alaka düzeyini belirler. Şu anda en büyük eğilim zincir kayış. Tek bir zincir olmak zorunda değil, birkaç tane olabilir: ne kadar çok, o kadar iyi.

Dekorasyonlar

Tasarımcılara göre bir el çantasına eklenebilecek en iyi şey saçaktır. Benzer bir dekorasyon, herhangi bir gardırop ürününde şık görünüyor. Bu sezon şöhretinin zirvesinde olan tüyler de çok güzel bir katkı olacak.

2020 için en iyi çanta üreticilerinin değerlendirmesi

PARFOIS

Derecelendirmemiz, çoğu kadının alabileceği şık ve yüksek kaliteli çantalara sahip, tamamen bütçeye uygun bir markayla başlar.

Çantaların anavatanı Portekiz, ana üretim malzemeleri eko-deridir. Bu tür malzeme, zamanla parçalanmayan kaliteli bir ürün olarak uzun zamandır kendini kanıtlamıştır. Ek olarak, bu tür modeller zarif ve alakalı görünüyor.

Bu marka, bol ve çeşitli ürünler ve renkleri ile karakterizedir. En talepkar müşteri bile herhangi bir olay ve olaya uyan seçeneği kolayca seçebilir. Birçok tüketici, geniş bir stil ve baskı yelpazesine dikkat çekerek üretim şirketi hakkında olumlu konuşuyor. Ayrıca, ürünün yüksek kalitesinden de söz eden markadan birçok ödülün varlığını vurgulamakta fayda var.

PARFOIS çantası

Avantajlar:

 • birçok olumlu eleştiri;
 • kabul edilebilir maliyet;
 • büyük seçim;
 • yüksek kaliteli ürünler.

Dezavantajları:

 • kötü işlenmiş dikişler;
 • aksesuar kıyafetlerin üzerine boyanmıştır.

Ortalama maliyet 8.000 Rus rublesidir.

FOSİL

Ünlü Amerikan markası, her koşulda şık görünmek isteyen modacılar tarafından uzun yıllardır popüler olmuştur. Şirketin malları, üreticinin kumbarasına avantajlar ekleyen yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Tüketicilerin tercihine çok çeşitli üretim malzemeleri sunulmaktadır. Dilerseniz hem doğal hem de yapay çantalar bulabilirsiniz. Ayrıca, model yelpazesi birçok baskı ve rengi içerir. Markanın başka bir özelliği, tasarım fikirlerindeki cüretkarlığıdır. Şirket, diğer şeylerin yanı sıra, şık bir çanta ile birlikte imajınızı tamamlayabilecek ve bireyselliğinizi vurgulayabilecek bir dizi başka aksesuar üretiyor.

FOSSIL çanta

Avantajlar:

 • geniş seçenekler;
 • modaya uygun tasarım çözümleri;
 • yüksek kalite;
 • günlük kullanım için uygun;
 • Düşük fiyat.

Dezavantajları:

 • çantalar çabuk yıpranır.

Ortalama maliyet 10.000 Rus rublesidir.

Boz ayı

Seçiminizde yerli bir üretici eksikse, dikkatinize bir Rus markası sunuyoruz. Üretici, şık performans ve yüksek kaliteli terzilik ile ayırt edilir. Dizinin tamamı arasında sadece şık ve klasik seçenekleri değil, aynı zamanda dizüstü bilgisayar çantaları, plaj aksesuarları, erkek cüzdanları ve diğer unisex gardırop ürünlerini de kolayca bulabilirsiniz.

Çoğu durumda marka, ürünlerinde bir dizi ek takı kullanarak gençlik trendlerine odaklanıyor. Ayrıca geniş bir renk ve baskı yelpazesini vurgulamaya değer.

Boz çantası

Avantajlar:

 • Uygun Fiyat;
 • stil ve kalite;
 • büyük seçim.

Dezavantajları:

 • klasik bir versiyon bulmak zordur;
 • çantaların kaplaması hızla soyulur.

Ortalama maliyet 1.000 Rus rublesidir.

Medvedkovo

Ve seçimimizde bir yerli marka daha var. Marka 1980'li yıllara dayandığından beri, ürün yelpazesine birçok varyasyon ekleyerek uzun bir yol kat etti. Tüm model yelpazesi arasında, şık klasik ürünleri, genç seçenekleri ve ev ihtiyaçları için pratik çantaları kolayca bulabilirsiniz.

Şirket, sırasıyla farklı malzemelerden aksesuarlar üretir, fiyat kategorisi de değişir, ancak tüm ürünler çoğu tüketici için uygun fiyatlı kalır.

NMedvedkovo çantası

Avantajlar:

 • büyük seçim;
 • düşük fiyatlar;
 • tüm alıcı kategorileri için uygun;
 • yüksek kaliteli dikişler ve yüzeyler;
 • yapay malzemeler zamanla tırmanmayacaktır.

Dezavantajları:

 • deri ürünler düşük aşınma direncine sahiptir;
 • astar hızla bozulur.

Ortalama maliyet 1100 Rus rublesidir.

Ted Baker Londra

Ucuz bir İngiliz çanta markası moda pazarında kendini kanıtladı. Bu tür aksesuarlara ek olarak, tüketici kıyafet ve takı seçebilecektir. Böylelikle kendiniz için modaya uygun ve uyumlu bir imajı kolayca oluşturabilirsiniz.

Alıcıların seçimi için birçok model var, hepsi stil, renk, baskı ve üretim malzemeleri bakımından farklılık gösteriyor. Tasarım performansına bağlı olarak, tüm ürünler farklı fiyat kategorilerinde sunulur, ancak maliyetleri makul sınırlar içinde kalır.

Ted Baker London çantası

Avantajlar:

 • kaliteli bağlantı parçaları;
 • geniş bir ürün yelpazesi;
 • şık uygulama.

Dezavantajları:

 • yok.

Ortalama maliyet 2.000 Rus rublesidir.

David Jones

Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler üreten kitle pazarının liderlerinden biri. Markanın kökeni 90'lı yılların başına kadar uzanmaktadır ve bu süre zarfında şirket bir müşteri tabanı ve çok sayıda memnun müşteri geliştirmiştir.

Tüm ürün yelpazesi arasında klasik bir modeli, tören çıkışı için bir el çantası kolayca bulabilirsiniz, modacıların isteği üzerine abartılı seçenekler de mevcuttur. Ayrıca alışveriş çantaları ve genç tarzı ürünler mevcuttur. Malzeme ve bağlantı parçaları, en seçici alıcıları da memnun edecek farklı türlerde sunulur.

David Jones çantası

Avantajlar:

 • yüksek kalite;
 • büyük seçim;
 • stil ve alaka;
 • Uygun Fiyat.

Dezavantajları:

 • suni deri dayanıklı değildir;
 • kilitler ve perçinler hızla kırılır.

Ortalama maliyet 1.000 Rus rublesidir.

MARC JACOBS

Bu marka, yukarıdaki ürünlere göre daha yüksek bir maliyete sahiptir. Bununla birlikte, şirketin yüksek kaliteli modellerinin yanı sıra popülerliği ve talebi, aşırı pahalı olanı fazlasıyla karşılıyor.

Model yelpazesi arasında şık tasarım çözümleri bulacaksınız, çantalar en son moda trendleri dikkate alınarak yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Marka birden fazla prestijli ödül aldı ve aynı zamanda birçok olumlu eleştiriyle de tanınıyor.

MARC JACOBS çantası

Avantajlar:

 • stil;
 • kalite;
 • talep.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat.

Ortalama maliyet 20.000 Rus rublesidir.

En iyi lüks çantaların değerlendirmesi

Fendi

Kült üreticisi, lüks malların nişini uzun ve sıkı bir şekilde işgal etti. Çeşitli giyim, aksesuar ve parfümeri ürünleri arasından tüketici mükemmel bir çanta seçebilir. Böyle bir satın alma, cebinize sert bir şekilde vuracak, ancak aynı zamanda, ürünün dayanıklılığını ve uzun yıllar alaka düzeyini de hesaba katacaktır. Bu tür aksesuarlar, trendde kalırken ve yeni gibi görünürken birden fazla sezon boyunca takılabilir.

Fendi çantası

Avantajlar:

 • yüksek kalite;
 • benzersizlik;
 • stil;
 • markanın birçok hayranı.

Dezavantajları:

 • yüksek fiyat;
 • satışta bulmak zor.

Ortalama maliyet 50.000 Rus rublesidir.

Louis Vuitton

Tanınmış markanın tanıtıma ihtiyacı yoktur. Şirketin tüm modelleri, üreticinin logosunun varlığı ile karakterize edilir ve 2020'de böyle bir tasarım çözümü trenddedir. Ürünlerin yüksek fiyatı son derece haklı, üretici her ürünü yaratmada titiz davranıyor, yüksek kaliteli deriden çantalar yapıyor. Ayrıca, tüm çeşitler arasında, hem klasik performansta hem de modern tasarımda en iyi seçeneği kolayca seçebilirsiniz.

Louis Vuitton çantası

Avantajlar:

 • lüks kalite;
 • stil;
 • popülerlik.

Dezavantajları:

 • bu markanın çantalarıyla bir imaj oluşturmak zordur;
 • yüksek fiyat.

Ortalama maliyet 30.000 Rus rublesidir.

GUCCI

Ve ünlü İtalyan markası reytingimizi tamamlıyor. Şirket, yüksek kaliteli ürünlerle karakterizedir, ancak en önemlisi modellerin çoğunun stili ve alaka düzeyidir.

Büyük ve onurlu tasarımcılar markanın ürünleri üzerinde çalışır ve her çantanın gelişimine ayrı ayrı dikkatle yaklaşır. Tüketici, aksesuarların yüksek maliyeti konusunda endişelenmeyebilir, çanta satın alarak uzun yıllar yüksek güvenilirlik, dayanıklılık ve stil elde edersiniz.

GUCCI çantası

Avantajlar:

 • hak edilmiş itibar;
 • tasarım;
 • mükemmel terzilik;
 • şov dünyasının yıldızları arasında popüler.

Dezavantajları:

 • herkesin parası yetmez.

Ortalama maliyet 30.000 Rus rublesidir.

Derecelendirmede açıklanan ürünleri kullanma deneyiminiz varsa, görüşlerinizi yorumlara yazın.

İNCELEME BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin