2020 Yılının En İyi Eşofman Markaları

0

Eşofman, nüfusun tüm kesimleri arasında talep gören giysidir. Bugün sadece yarışmaya katılanların ekipmanı değil. Spor kıyafeti farklı stil ve kesimlerde seçilebilir. Yeni görünümler yaratmaya yardımcı olan gardırobun bir parçasıdır. Modern modeller, çeşitli renklerde dekoratif detaylarla doludur. Pazar çok çeşitli olduğu için kaliteli bir takım elbise bulmak zor. "best-tr.designuspro.com" sitesinin editör kadrosu, 2020'nin en iyi spor kıyafetleri derecelendirmesini sunuyor.

Ana seçim kriterleri:

 1. Spor için bir takım elbise seçilirse, doğal veya teknolojik kumaşları düşünmek daha iyidir.
 2. İşlemeye dikkat edin. Çıkıntılı iplikler ve eğri dikişlere izin verilmez.
 3. Giysinin işlevselliği amacı önceden belirlemelidir: fitness, kayak, koşu. Örneğin, yoga yaparken büyük boy bir takım elbise kabul edilemez. Bu seçenek aktif sporlar için uygun değildir.
 4. Kolaylık. Spandeksden yapılan seçenekleri seçin. Malzeme sayesinde giysiler hareketi engellemeyecektir.
 5. Ek nitelikler. Bazı üreticiler kumaşlara özel bileşikler ekler, bu sayede fazla nemin hızla giderilmesi sayesinde vücut terlemez.
 6. Bir satış noktası seçme. Özel departmanlarda veya mağazalarda kaliteli mal seçmek en iyisidir. Kural olarak, bu tür satış noktalarında gerçek markalı ürünleri bulabilirsiniz.
 7. Mağazaya gitmeden önce, önde gelen spor giyim üreticileri ile tanışmanız gerekir. Talep gören giyim firmaları genellikle yüksek kalitelidir. Üreticiler en iyi temelleri uygular, üretim yöntemlerini icat ederler.

En iyi 10 marka

İyi bir takım elbise satın alarak ürünün görevini bir yıldan fazla bir süre yerine getireceğinden emin olabilirsiniz. Orijinal görünüm uzun süre kalacaktır. En iyi markalar sıralamamız, kaliteli kıyafetlerin özelliklerine dayanmaktadır. Liste, dünyanın önde gelen şirketlerini içerir.

Montana


Marka, on yıldan fazla bir süredir tüm dünyada biliniyor. Üretici erkek ve kadın ürünleri üretiyor. Montana kıyafetleri, rahatlığı ve uzun hizmet ömrü nedeniyle seçilmiştir. Pratik modeller en son moda trendlerine karşılık gelir. Ürünlerin önemli bir avantajı kumaştır. Üretici, iç iklimi kontrol etme teknolojisini iddia ediyor. Giysili bir kişi rahat edecek. Elbiselerin kesimi mükemmeldir, çamaşır makinesinde birkaç yıkamadan sonra bile zarar görmez.
Bağlantı parçaları ayrıca iyi dayanıklılık ile ayırt edilir. Üretici, hem katı, tecrübeli renkleri hem de modaya uygun, gösterişli tonları içeren bir renk seçeneği sunar. Bazı modellerde yansıtıcı elemanlar dikilir. Kolaylık sağlamak için üretici, modellerinde birçok cep sağlamıştır. Eşofmanlar makul bir fiyata satılıyor - 3.500 ruble.

eşofman Montana

Avantajlar:

 • Karlı fiyat;
 • Almanya'dan Üretici;
 • Harika yorumlar.

Dezavantajları:

 • Değil.

Fila

Konforlu ekipman sevenler arasında uzun zamandır bilinen bir İtalyan üretici. Şirketin sloganı güç, enerji ve avangarddır. Fila modelleri pratikliği ve ergonomiyi, gücü ve estetiği temsil eder. Ürünler için sadece modern nefes alabilen kumaşlar seçilmiştir, dokunsal hislere hoş gelen ürünlerdir. Spor formaları ikinci cilt prensibine göre yapılır.Ürünler hafiftir ve tenis severler arasında oldukça popülerdir.

Ferrari ve Ducati Superbike, üreticinin ortak şirketleridir, bu nedenle modeller motor sporlarında aktif olarak kullanılmaktadır. Güncellenen teknoloji sayesinde, kitler hem profesyonel kayakçılar hem de diğer alanlardan sporcular tarafından seviliyor. Marka orijinaldir, günlük yaşamda kesinlikle işe yarayacak, iyi tadı vurgulayacaktır.

Fila eşofman

Avantajlar:

 • Yüksek güç;
 • İtalyan üretici;
 • Orijinal kesim.

Dezavantajları:

 • Değil

Armani

Şirket yaygın olarak bilinir ve popülerdir. Şirket 1975'te faaliyetine başladı. Şirket hemen kostümlerin kalitesine ve şıklığına odaklanmaya başladı. Tüketiciler, kitlerin kısalığını ve stilini takdir ettiler.

Armani haute couture dünyasından bir marka, ancak pek çok yönde çalışıyor. Spor kitlerinin üretimi, ürün yelpazesinde şirket tarafından temsil edilmektedir Örneğin, bir kayak koleksiyonu, golf setleri ve diğer türler var. Armani ürünleri hafif ve esnektir. Tasarım çok uygun, bu yüzden setlerde spor yapmak bir zevk olacak. Üretimde sadece doğal kumaşlar kullanıldığından giysiler yüksek derecede higroskopik ve ısı yalıtımlıdır.

Üretici eklemelere çok zaman ayırıyor: bağlantı elemanları, astarlar, cepler - her şey mükemmel durumda. Armani bayan spor takımları özel ergonomi ile karakterizedir. Ek olarak, renk kaplamalarında çok çeşitlidirler. Modeller yaş kategorilerine ayrılmıştır. Örneğin, modaya uygun parlak kumaştan yapılmış gençlik koleksiyonları var. Modaya uygun dekora sahip düz renkler veya setler var. Herhangi bir markalı ürün ideal olarak lezzet ve statü kalitesini vurgular. Erkekler için setlerin maliyeti 7,5 bin ruble ve kadınlar için - 9 bin ruble'den başlıyor.

Armani eşofman

Avantajlar:

 • Artan rahatlık;
 • İtalyan üretici;
 • Şöhret.

Dezavantajları:

Değil.

Reebok


Üreticinin kıyafetleri oldukça pratiktir. Varyant, ergonomiye değer veren aktif kişiler için uygundur. Üretici çok çeşitli modeller sunar. Koleksiyonlar spor türüne göre kategorize edilmiştir. Ayrıca üretici, tüm yeni trendleri karşılayan modeller yaratır. Bu koleksiyonun şıklığına ek olarak, pratiklik ve güvenilirlik doğaldır.

Tüm ürünler, spor rekreasyon kitlerinin gerekli niteliklerine karşılık gelir. Mükemmel kaliteye rağmen, markanın ürünleri uygun bir fiyata satılıyor. Reebok kitleri konfor, özgürlük ve özel parlaklık sevenler için uygundur.

Reebok eşofman

Avantajlar:

 • En iyi maliyetle en iyi kalite - 3500 ruble'den;
 • Amerikan üreticisi;
 • Büyük seçim.

Dezavantajları:

 • En sahte markalardan biri.

Puma


Şirket, profesyonel spor ekipmanlarının en iyi üreticisi olarak bilinir. Puma setleri, artan güç sınıfları ile ayırt edilir. Giysiler, dayanıklılık ve modernliğin niteliklerini mükemmel bir şekilde somutlaştırıyor.
Üretici gizli bir dikiş teknolojisi talep ediyor. Erkekler ve kadınlar için setler, hem dış özellikler hem de terzilik ile gerçekten karakterize edilir.

Puma, tenis, yelken, motor sporları gibi sporların temsilcileriyle işbirliği yapmaktadır. Şirketin öne çıkan özelliği, Ferrari ve BMW logolarının bulunduğu kitler. Kostümler yaz ve kış versiyonlarında üretilir ve mevsimlik tasarımlarla öne çıkar. Tüm koleksiyonlar sofistike, parlak ve çok sevimli. Kitlere olan talep yüksek, çünkü fiyat oldukça uygun - 2.000 ruble.

Puma eşofman

Avantajlar:

 • En iyi tasarım dekorasyonu;
 • Almanya'dan Üretici;
 • Demokratik maliyet.

Dezavantajları:

 • Değil.

Nike


50 yıllık geçmişini tehdit eden şirket, küçük, bilinmeyen bir şirketten dev bir şirkete dönüşerek gelişti. Şirket, çok işlevli eşofman ve ayakkabılarla tüm dünyada tanınır. Sporcunun vücudunun termoregülasyonundan sorumlu olan dokular, özel bir kalite ile ayırt edilir. Nike koleksiyonları yaz ve kış olmak üzere alt bölümlere ayrılmıştır.Her iki versiyon da sadece doğal tabanlar kullanır. Mükemmel terzilik modelleri, her şekle iyi uyum sağlar.

Ürün yelpazesi şunları içerir: klasik takım elbiseler ve en son moda trendlerine uygun ürünler. Erkek ve kadın hatları sadece renklerde değil, dikişte de farklılık gösterir. Nike eşofmanlar, görünümlerini kaybetmeden normal bir çamaşır makinesinde yıkanabilir. Marka, herhangi bir spor mücadelesi için en iyi çözümlere sahiptir.

Nike eşofman

Avantajlar:

 • Yüksek işlevsellik;
 • ABD'den Üretici;
 • Demokratik maliyet - 2500 ruble'den.

Dezavantajları:

 • Yüksek oranda sahte.

Adidas

Bir düzineden fazla yıldır faaliyet gösteren popüler ve tanınır bir marka. Şirket, her gün kitlesel olarak iyi spor giyim üreticisi olarak biliniyor. Yüksek kaliteli günlük ürünler, kesimin orijinalliği ile ayırt edilir. Örneğin, yazlık modeller modern teknolojiler kullanılarak pamuktan yapılır.

Kadife veya yünlü sıcak koleksiyon. Giysiler hoş bir ısı dağılımına sahiptir, hem evde dinlenmek hem de doğada yürümek için uygundur. Ürün tasarımı her zaman günceldir, çeşitleri çeşitlidir. Ürünler pratik ve rahattır.

Adidas eşofman

Avantajlar:

 • En iyi kalite;
 • Almanya'dan Üretici;
 • Yeterli fiyat - 4000 ruble.

Dezavantajları:

 • Profesyonel sporlar için uygun değildir.

Bogner

Elit spor giyim üreticisi. Şirket, nesnelerin hafifliğine ve rahatlığına odaklanıyor. Bu amaçlar için üretimde yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Taban, özel bir zar ve higroskopik lifler içerir.

Eklemeler sayesinde hem spor aktiviteleri hem de aktif rekreasyon için maksimum konfor sağlanıyor. Bogner modelleri çok yönlüdür. Örneğin, erkek koleksiyonu özlü, zarif ve erkeksi. Kadın serisi son derece işlevsel ve şıktır.

Her iki koleksiyon da canlıdır ve kentsel sportif bir tarzda tasarlanmıştır. Ürün detayları yüksek kaliteli, sağlam, düzgün dikişlidir. Enfes stil ve yüksek kalite, fiyat olarak oldukça pahalıdır. En basit modeller 7.000 rubleye mal oluyor.

Bogner eşofman

Avantajlar:

 • Şıklık;
 • İşlevsellik;
 • Modernite.

Dezavantajları:

 • Yüksek fiyat.

Asics

Japon markası son zamanlarda profesyonel spor ortamında popülerlik kazanmıştır. Japonya takımları hafif, rahat ve dayanıklıdır. Üretici, en modern teknolojileri ve malzemeleri kullandığını iddia ediyor.

Giysiler elastiktir, ancak nefes alabilir, destekleyici, hatta önemli kas gruplarının performansını artırır. Rahat ekipman, daha uzun süre egzersiz yapmanızı sağlar.

Ürünler normal mağazalarda da mevcuttur, ancak yalnızca spor giyimde mevcuttur. Know-how ve modern teknolojiler fiyat olarak oldukça pahalıdır - 8000 ruble'den.

Asics eşofman

Avantajlar:

 • En son üretim teknolojileri;
 • En iyi malzemeler;
 • Japonya'dan üretici.

Dezavantajları:

 • Erişilemezlik;
 • Yüksek fiyat.

İleri

Sıralamadaki tek yerli üretici. Şirket, önde gelen Rus sporcular için bir giyim üreticisi olarak ortaya çıktı. Şirketin ürünleri artık sıradan mağazalarda geniş bir yelpazede mevcuttur. Marka, Rus milli takımının resmi tedarikçisi olduğu için, şirketin kıyafetlerine yüksek gereksinimler getiriliyor. Modeller için sadece yüksek kaliteli malzemeler seçilmiş olup, üretimde son dikim yöntemleri kullanılmaktadır.

Teknoloji sayesinde, şirketin ürünleri güvenilir ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Diğer üreticiler arasında ürünler özel renkleriyle ayırt edilir. Örneğin, Rus üç renkli renklerinde yapılan kitler çok popüler.

Piyasada bulunan eşofman takımları stil açısından farklılık gösterir. Dikişlerin kalitesi ve bağlantı parçalarının güvenilirliği alıcıları memnun ediyor. Çamaşır makinesinde çok sayıda yıkamadan sonra giysiler orijinal hallerinde kalır.

İleri eşofman

Avantajlar:

 • Daha iyi aşınma direnci;
 • Rus markası.

Dezavantajları:

 • Çok pahalı - 9.500 ruble'den.

Şık kadın spor stili

Modern trendler kendi kurallarını belirler, bu nedenle bugün bir eşofman sadece spor için gerekli değildir. Güzel ve şık takımlar hem erkekler hem de kadınlar tarafından gündelik giyim olarak kullanılmaktadır. Kişi kendini olabildiğince rahat ve rahat hisseder.

Modalar mevsimsel olarak bölünmüştür ve muhteşem sıcak veya soğuk setlerdir. Modaya uygun ilkbahar ve yaz seçenekleri, bazen kısa üstler olmak üzere tişört veya tişörtlerden oluşan setlerdir. Bu serideki pantolonlar, bazen şortlarla değiştirilen hafif malzemeden yapılmıştır. İlk yarı sezon seçenekleri bir sweatshirt ile tamamlanıyor.

Kış ve sonbahar mevsimleri bir imaj değişikliğini gerektirir, çünkü modeller farklı tipte üstler ile temsil edilir: kapüşonlular, tişörtüler, kazaklar. Ürünler bir kapüşon, fermuarlar ve diğer detaylarla tamamlanmaktadır.

Pantolonlar da farklı kesimlere sahiptir, herhangi bir uygun modeli seçebilirsiniz. Modaya uygun şık takımlar, özel bir çekicilik ve benzersizlik katan sportif şık görünümler için uygundur. Aynı zamanda, stiller her zaman gerçekten sportif değil, sadece öyle görünüyor.

Spor ayakkabı, görünüm için ayakkabı olarak isteğe bağlıdır. Eşofmanlar botlar, botlar, botlar, botlar ile giyilir. Modaya uygun takım elbise modelleri, şık yüzeyler ve zarif dekor ile ayırt edilir. Örneğin kürk ekler, inciler kabul edilebilir. Çeşitli desenlere sahip örme kadın takımlarında özel bir şıklık.

Doğru seçilmiş bir model her yere takılabilir: yürüyüşte, alışveriş sırasında, dostça toplantılarda. Çeşitli baskılara sahip modeller özellikle orijinaldir. Birleşik uçlu yaratıcı seçenekler özellikle etkileyici görünüyor.

Moda erkek spor stili

Kadın spor tarzında zarafet ilk sırada değilse, o zaman erkeklerde - ergonomi ve işlevsellik. Ayrıca mevsime göre bir bölünme var. Örneğin, erkekler için kışlık giysiler bolonez, yün, sentetik kışlıktır. Karıştırılmış malzemeler soğuk havadan mükemmel bir şekilde korur, sıfırın altındaki havalarda giyilmeye uygundur. Kitler yalıtımlı olmasına rağmen mümkün olduğunca hafif ve rahat kalırlar.

Kış modelleri, kural olarak, pantolon, ceket ve yelek grubunda "üç". Demi sezon versiyonlarında yelek yerine tişört sunulmaktadır.

Yaz modası erkek modelleri genellikle örme veya kadife şeklindedir. Takım elbise için hafif kumaşlar seçildi, ancak zorunlu sentetik ilaveli. Karışık bazlardan yapılan ürünler daha elastik ve daha rahattır.

Kadife eşofmanlar erkekler tarafından evde olarak algılanmaktadır. Ürünler iyi dayanıklılık ile ayırt edilir, deforme olmaz, estetik, zarif bir görünüm verir.

Erkek gardırobunda özel bir yer kamuflaj sporu modellerine aittir. Askeri tarz kitler pazar liderleridir. Ürünler sadece spor için değil, aynı zamanda doğada aktif eğlence için de seçilmiştir. Avlanma, balık tutma, yürüyüş gezileri için.

Her yeni sezon, giyimde yeni trendler getiriyor. Ancak doğal malzemeler, rahatlık ve iyi kalite baskın olmaya devam ediyor.

İNCELEME BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Şartları okudum Kullanıcı Sözleşmesi *